MFK

Report z turnajů mladší přípravky

23. 09. 2018 14:15 | autor: endymion

Mladší přípravka A se představila na hřišti FC HK, kde se utkala s týmy FC HK a Jičína. Na Háječku navázala na dobré výkony z předcházejících utkání a v obou zápasech zvítězila. V prvním zápase s FC HK byla cítit úvodní nervozita, ale s postupem času kluci získávali sebevědomí a zjistili, že hrát se dá s každým a toto utkání zaslouženě vyhráli. V druhém zápase naši hráči celou dobu dominovali, předváděli pěkné kombinace a soupeře rozstříleli vysoko 15:3. Pochvalu za předvedený výkon zaslouží všichni hráči.

Naproti tomu náš B-tým mladší přípravky poněkud oslaben o dva nemocné spoluhráče nezažil tak pěkný turnaj jako A-tým. Zavítali jsme na hřiště do Zábrodí, kde jsme se utkali s domácími a hosty z Broumova. V prvním utkání proti Broumovu naši hráči, posílení o Šimona Škodu ročník 2012 z předpřípravky, podali nebojácný výkon a zaskočili soupeře dokonce vedením 3:0. Bohužel se projevila lehká nezkušenost našich borců a nakonec jsme prohráli 4:5. K druhému utkání jsme nastoupili proti domácím, kteří byli favority. Opět se nám povedl úvod zápasu a dlouho jsme vedli 1:0, ovšem kvůli zmíněným absencím jsme střídali pouze 1 hráče a tak nás soupeř postupně začal přehrávat a nakonec zvítězil 1:10. Pochvala ovšem za celkový přístup a nasazení do konce zápasu patří všem hráčům, ačkoliv to běžně neděláme, tak bych rád vyzdvihl výkon nejmladšího účastníka turnaje Šimona Škody, který se prosadil celkově třemi brankami a navzdory menšímu vzrůstu zejména proti soupeři ze Zábrodí předvedl, že v Novém Městě máme velice šikovné fotbalisty.

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 6 + 4: