Starší přípravka odehrála odložené 1.kolo KP v Solnici

20. 09. 2018 17:11 | autor: endymion

Ve středu 19.9.2018 jsme odehráli odložené 1.kolo KP v Solnici. Soupeřem v obou zápasech nám byl domácí tým, suverén naší skupiny v KP.

tým 2008 - Pokud bychom pominuli začátek prvního poločasu a konec druhého v prvním zápase, bylo by hodnocení velmi dobré. Bohužel jsme nezachytili začátek zápasu a brzy prohrávali 0:4. Když se kluci oklepali, najednou zjistili, že se se soupeřem dá hrát. Něco podobného se opakovalo ve druhém poločase, ve kterém jsme se ujali vedení, ale pak jsme dostali v rychlém sledu několik branek. Tyto však mužstvu nelze vyčítat, padly ze situací, které se teprve učíme. Do druhého zápasu jsme trochu pozměnili sestavu a odehráli nejlepší zápas proti tomuto soupeři. Vzadu jsme se nedopustili tolika chyb a v útoku trestali. První poločas jsme vyhráli, branku jsme obdrželi několik vteřin před koncem. Druhý poločas byl vyrovnaný, po pěkné akci soupeř skóroval a my jsme bohužel v závěru pouze orazítkovali tyč. Za výkon kluky chválím.

tým 2009 -  Toto měření, které se dá směle časově porovnat s utkáním mužů (2 x 40 minut) pro nás vůbec nevyznělo špatně! K utkání jsme nastoupili s dostatečným počtem hráčů (čtyři na střídání) a toto se projevilo na celkovém výkonu i výsledku. Kluci přistoupili k utkání zodpovědně se snahou o plnění pokynů stanovených před utkáním. Jediný slabší okamžik si náš tým vybral ve třetí dvacetiminutovce, kdy jsme asi během 5-ti minut dostali tři velmi laciné góly. Naprostým opakem pak byla poslední čtvrtá dvacetiminutovka, kdy jsme se soupeřem sehráli naprosto vyrovnanou partii a výsledkem této části utkání byl stav 4:4, kdy takový výsledek se s tímto soupeřem  podařil klukům uhrát poprvé v jejich vzájemných soupeřeních.
Toto celé dvojutkání nelze hodnotit jinak než velkou pochvalou pro celý tým, zejména pak zmíněných posledních 20 minut, kdy se výkon týmu skutečně podobal představám trenérů!!!

Předvedený výkon byl zcela určitě dobrou pozvánkou pro všechny rodinné příslušníky na sobotu 22.9.2018, kdy hrajeme 1. turnaj na domácím hřišti od 9.00 hod. Jediné negativum zápasu bylo zranění Sama Řeháka, jemuž tímto přejeme brzké uzdravení!!!

trenéři SP: Hronovský, Hubálek