MFK

16.9.2018 - Mladší žáci odehráli 3. kolo

17. 09. 2018 03:39 | autor: endymion

Dobruška - MFK N.M.
Tento zápas bych hodnotil vcelku pozitivně. Po dvou odehraných poločasech, kdy naši hráli s dobrým nasazením, jsme prohráli solidním výsledkem 0:6. 
Kostelec/Častolovice- MFK N.M.
Druhý zápas se jisto jistě dá označit za propadák. Na něm mají vinu bohužel všichni od trenérů samotných, až po téměř posledního hráče. Trenéři změnou v hráčských rolích ztížili už tak náročnou soutěž v ještě náročnější.
 A opět naše klasika. Jakmile začínáme prohrávat, hráči přestanou hrát, schovávají se jeden za druhého, chybí absence nejjednodušších fotbalových dovedností, jako nahrát si alespoň 2 x po sobě, hodit aut na hráče vlastního mužstva, odbránit soupeře při rohu nebo autu, nabídnout se na jakoukoliv rozehrávku....
Koho dnes pochválit. Je to opět Lukáš Vrba, zde je vidět posun zvlášť znatelný v penaltách a Adam Lorenc, který i přes drtivou prohru v druhém zápase chce hrát až do konce zápasu.
Sestava: Kirschlager Tomáš, Lorenc Adam, Rozsypal Josef, Šimek Martin, Šubrt Josef, Vecko Martin, Vrba Lukáš, Zítko Tomáš, Lochman Lukáš, Čapek Matyáš, Havelský Jan(K), Hofman Ondřej, Hronovský Adam
Trenéři: Vrba Milan, Maur Dominik
 
Dobruška/Opočno - MFK N.M.   6:0 
 
Penalty: 3:5 
Proměnili: Havelský, Lorenc, Šubrt, Vecko, Kirschlager
Zahodili: Nikdo, palec nahoru.
 
Kostelec/Častolovice - MFK N.M.  16:0 !!!!
 
Penalty: 1:4
Proměnili: Vrba, Lochman, Šimek, Čapek
Zahodili: Zítko

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 9 + 1: