MFK

16.9.2018 - Starší přípravka hrála i okresní přebor

16. 09. 2018 15:56 | autor: endymion

V neděli dne 16.9.2018 náš tým starší přípravky "B" odehrál 3. kolo okresního přeboru starších přípravek, tentokráte v lázeňském městě Velichovky.  Našimi soupeři byly postupně tým domácích Velichovek, dále Spartak Police nad Metují a spojený tým Velké Jesenice/Zábrodí.  V první utkání s domácím týmem jsme nezačali špatně, o čemž hovořil i poločasový výsledek 1:2 v náš neprospěch. Ve druhém poločase však naši hráči udělali několik chyb a výsledkem byla prohra v poměru 1:8. Ve druhém zápase proti týmu Police naši kluci podali bojovný výkon, avšak ani tento nakonec nestačil a a zrodila se druhá prohra dne v poměru 2:6. Poslední zápas proti jednomu z nejlepších týmů této soutěže byl těžkou zkouškou pro naše nováčky. V prvním poločase se nám dařilo ještě eliminovat sílu soupeře naší bojovností, ve druhém však tomu již tak nebylo a výsledkem byla prohra v poměru 2:11. Pozitivem dnešního turnaje je získání dalších zkušeností pro naše hráče, kdy někteří z nich se s fotbalem skutečně teprve seznamují. Na závěr byl chtěl poděkovat za podporu všem přítomným rodičům, kteří fandili i v době, kdy se týmu nedařilo.
 
Výsledky:
MFK Nové Město n. Met. - Velichovky  1:8, branka Hubálek Matyáš
MFK Nové Město n. Met. - Spartak Police n. Met.  2:6, branky Kozák Oliver 2x
MFK Nové Město n. Met. - V. Jesenice/Zábrodí  2:11, branky Hubálek Matyáš, Vít Filip  
 
Sestava:
Čáp Štěpán, Bělobrádek Jakub, Hubálek Matyáš, Vít Filip, Krč Jan, Řehák Samuel, Sláviček František, Celik Matyáš, Kozák Oliver a Eliáš, Smola Patrik
 trenéři: Martin Hubálek, Jan Bělobrádek

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 2 + 7: