MFK

16.9.2018 - Starší přípravka hrála v Týništi

16. 09. 2018 14:07 | autor: endymion

Na hezkém travnatém koberci v Týništi nad Orlicí odehrála SP další kolo KP. Opět jsme se přesvědčili, že letošní skupina, do které jsme byli nalosováni, bude velmi vyrovnaná. Kdybychom dnes proměnili více z našich mnoha šancí, mohli jsme si odvést plný bodový zisk. Přesto dnes panuje s předvedeným výkonem spokojenost.

tým 2008 - poprvé na podzim jsme se sešli v kompletním složení. Odehráli jsme dva velmi vyrovnané zápasy, ve kterých o konečném výsledku rozhodovali maličkosti. V zápase s Rychnovem jsme si vytvořili více gólových příležitostí než soupeř, bohužel jsme často trefovali brankáře. V prvním poločase se zrodila remiza, v tom druhém to kluci za nepříznivého stavu nezabalili a výsledek otočili. Ve druhém utkání jsme v prvním poločase porazili kluky z Borohrádku 2:1, ve druhém s Týništěm jsme měli převahu, bohužel soupeř využil své brejkové situace a nakonec z toho byl výsledek 3:3. Jako v  minulém týdnu máme z předvedené hry pozitivní dojem, zápasy nikdo nevypustil a kluci bojovali jako tým. Pochvalu opět zaslouží všichni hráči, dobře zahráli bratři Kozákovi.
 
tým 2009 - Prvním soupeřem nám byl Rychnov nad Kněžnou. Po vzájemné dohodě celý zápas proti sobě odehrál ročník 09, kdy se toto ukázalo jako dobré rozhodnutí. Zápas byl od 1. minuty vyrovnaný, s velkým nasazením na obou stranách a rovněž tak plný gólových příležitostí. Díky jejich neproměňovaní jsme první poločas pohráli 1:2. Do druhé poločasu jsme vstoupili aktivně, ale střelecká nemohoucnost nás neopustila. Díky bojovnosti a nasazení až do samého konce zápasu se nám minutu před koncem podařilo přeci jen vyrovnat a zápas tak skončil asi spravedlivou remízou 2:2. Ve druhém zápase byl naším soupeřem spojený tým Týniště/Borohrádku. V prvním poločase byla hra opět vyrovnaná, byť jsme rychle prohrávali, podařilo se nám vyrovnat a nakonec bylo výsledkem poločasové vedení 3:2. V druhém poločase proti druhému týmu našeho soupeře se nám již tak nevedlo. Dvěma špatně provedenými vhozenými auty jsme soupeři doslova darovali dva góly.  Hra se nám po tomto zcela rozpadla a to i zjevným vlivem úbytku fyzický sil a výsledkem byla prohra 0:4. Celkově bych dnešní turnaj a výkon našeho celého mužstva hodnotil jako povedený, vyzdvihl bych výkon obou našich středových hráčů Vašíka a Vendy, kteří se ve prospěch mužstva vydali skutečně ze všech sil.  
 
trenéři SP: Hronovský, Hubálek
 
Sestava :
tým 2008 - Štěpán Čáp, Lukáš Lochman, Vojta Bělobrádek, Fanda Škoda, Štěpán Zámečník, Oliver Kozák, Eliáš Kozák, Filip Hnik, Adam Hronovský
tým 2009 - Dan Žďára, Kuba Hanzl, Vojta Kučera, Matyáš Hubálek, Jakub Bělobrádek, Václav Leugner, Jan Ježek, Václav Poláček
 
Výsledky :
MFK - Rychnov nad Kněžnou  6:4
 
tým 08  4:2 (1:1, 3:1)
branky:  Kozák Oliver 2x, Lochman, Hronovský
tým 09  2:2 (1:2, 1:0) 
branky : Hubálek, Hanzl
 
 
MFK - Týniště/Borohrádek 8:10
 
tým 08  5:4 (2:1, 3:3)
branky : Hronovský 2x, Lochman, Kozák Oliver, Bělobrádek
tým 09  3:6 (3:2, 0:4)
branky : Poláček, Ježek, Leugner

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 6 + 10: