15. 09. 2018 19:57 | autor: endymion

MFK Nové Město nad Metují - FK Černilov 1:1 (0:0) pen. 3:5

Branka MFK: 85. Jelen

Sestava MFK: Maur - Soumar, Zákravský, Srubjan, Jelen, Lelek, Vít, Holčík, Borůvka D., Flígr, Nožka

Prvních 20. minut zápasu by domácí tým aktivnější, avšak žádnou šanci si nevytvořil. Hosté se osmělili v 20. minutě, kdy jejich šanci vychytal Maur. Poté se hra vyrovnala ale zápas byl chudý na šance. Jediným vzruchem pro diváky byla střela Nožky v 24. minutě, kdy si důrazem vybojoval míč ve vápně a poté 27. minuta, kdy se hosté dožadovali penalty.

V druhém poločase pokračoval divácky neatraktivní zápas. V 63. minutě se po chybě domácích dostali hosté do vedení - 0:1. Zvýšit ho mohli v 72. minut, ale brance zabránil brankář Maur, avšak za cenu žluté karty, jelikož míč zasáhl rukou mimo vápno. Také šance hostí hlavou zblízka po rohovém kopu v 78. minutě zůstala nevyužita. V 85. minutě naopak svojí šancí nepohrdli domácí a po rohovém kopu srovnali stav na 1:1. V penaltovém rostřelu byli úspěšnější hosté a získali tak druhý bod.