MFK

2.9.2018 - Starší přípravka B odehrála první kolo OP

02. 09. 2018 16:32 | autor: endymion

  V neděli dne 2.9.2018 náš tým starší přípravky zahájil podzimní mistrovskou část 1. kolem OP, ke kterému jsme zajeli do lázeňského města Velichovky. Zde pak našimi soupeři byly postupně týmy Velkého Poříčí, Rozkoše (Česká Skalice) a tým domácích Velichovek. V první utkání z týmem z Poříčí byli naši kluci jasně lepší, kdy si poradili jak ze soupeřem, tak i z horší kvalitou hrací plochy a zvítězili jasně 10:1. Už v druhém zápase s Rozkoší to tak veselé nebylo. Dostali jsme rychle dva smolné góly, kluci jako by si přestali věřit a hra se úplně rozpadla. Po prohraném poločase 0:4 se naši hráči v druhém poločase zlepšili a i přes prohru 1:2, tedy celkově 1:6 se sami přesvědčili, že hrát si musí i za nepříznivého stavu. V posledním zápase jsme nastoupili proti domácím. V tomto zápase jsme udělali změnu na brankářském postě, což přineslo zkvalitnění rozehrávky a nakonec i vítězství 3:1. Naši hráči tento zápas asi i vlivem vykouknuvšího sluníčka odehráli v tréninkovém tempu, což ale jistě v dalších zápasech nebude stačit. Pozitivem dnešního turnaje bylo zjištění, že hráči ročníku 09 dobře zapadli do pro ně nového rozestavení a k vidění bylo i několik skutečných fotbalových akcí.
   
Sestava a branky:
Čáp Štěpán (1), Zámečník Štěpán (1), Bělobrádkovi Jakub a Vojta (2), Hanzl Jakub (1), Leugner Venda (3), Poláček Václav (5), Říha Ondra, Hubálek Matyáš (1), Lochman Lukáš,  trenéři: Vladimír Hronovský, Martin Hubálek

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 7 + 9: