1.9.2018 - Mladší žáci odehráli první kolo

01. 09. 2018 18:09 | autor: endymion

Vamberk/Rokytnice-MFK N.M.    2:2
Po dobrém vstupu do utkání dělá brankář domácích hrubku v rozehře a dostává celou obranu pod tlak, který končí vedením domácích. Z chyby se ale brzy oklepeme a krásnými góly Tomáše Zítka a nováčka Pepy Šubrta se ujímáme poločasového vedení. K tomu ještě Tomáš Kirschlager stačil nastřelit břevno. V druhém poločase začíná tlak domácích sílit a naše hra již není tak aktivní, jak v dějství prvém. A tak přichází nevyhnutelné a v 36. minutě zápasu domácí srovnávají na konečných 2:2. Škoda...…
Penalty: 1:2 Uhlíř, Vecko.
Zahodili: Vrba, Šimek, Lorenc.
MFK N.M.-Černilov                           0:10
Druhé utkání začínáme přímo děsivě. Během dvou minut si necháváme vstřelit tři branky a dá se říci, že tím již pro některé z našich hráčů utkání končí. Zde si musíme uvědomit stále to stejné, že fotbal je sport kolektivní a nemůžeme si dovolit, aby 2-3 hráči utkání jen odchodili, protože je soupeř lepší!!! Za zmínku stojí pěkná individuální akce Kuby, jenž nastřeluje po sólu z pozice stopera tyč branky hostí. Kubo, nenarážej si to o tyčku a dej klidně gól.
Penalty: 2:3 Kirschlager, Koza.
Zahodili: Šubrt, Rozsypal, Zítko.
Trenér: Vrba Milan.
Sestava: Vrba Lukáš, Kirschlager Tomáš, Vecko Martin, Lochman Lukáš, Zítko Tomáš, Šimek Martin, Rozsypal Josef, Lorenc Adam, Koza Petr, Šubrt Josef, Uhlíř Jakub.