MFK

13.5.2018 - Starší přípravka 2x zvítězila

13. 05. 2018 18:37 | autor: endymion

Za pěkného počasí a na kvalitním trávníku v České Skalici jsme v neděli 13.5.2018  odehráli již 7. kolo krajského přeboru.  Dnes se nám trochu nečekaně podařilo získat 6 bodů za 2 výhry. Poprvé v sezoně, po dvou předchozích debaklech, jsme zdolali domácí tým SK Rozkoš a soupeře z Rasošek.  
 
1. tým - dnes jsme se představili téměř v plném složení a vyhnula se nám zranění a bolesti, které nás poskytly minule. Výkon v prvním utkání je dobrý, jen opět dozadu by to chtělo být u soupeře těsněji a některé góly by padnout nemohly. Druhý poločas, to je reklama na fotbal jenž jsme schopni předvést. Jasná výhra a všeobecné zaujetí, jen v zakončení nám scházela větší efektivita.  
     Proti Rasoškám dostává daleko větší prostor celý kádr a i přes částečný pokles kvality kombinace vcelku v klidu vítězíme. Ve druhém poločase nejsou změny v rozestavení již tak drastické, úkoly jasné, ale opět nejlepší hráč soupeře dostává opakovaně až moc prostoru. Zde se opakují naše známé bolesti, jako je přehnané sebevědomí či nedostatečné nasazení u jednotlivců. Toto musíme do dalších zápasů změnit. Dnes bych chtěl ocenit týmový výkon proti SK Rozkoš a individuální pokrok u Jáchyma Komára a Matyáše Čapka, jen tak dál pánové. 
 
2. tým - pokud budeme hrát jako dnes, bude na fotbal radost jezdit. Dnes se nám sice nevydařil druhý poločas s Rozkoší, kdy nám šikovní hráči soupeře dělali v obraně velké problémy a svou nedůsledností jsme jim usnadnili skórovat, celkově lze však toto kolo KP brát jako vydařené. Samozřejmě je stále na čem pracovat, ale dnes jsme spokojeni s tím, že kluci nic nevypustili a oba zápasy odmakali. Za dnešek tedy pochvala pro celý tým.

trenéři SP:
Hronovský Vladimír
Vrba Milan
 
Sestava :
 
1. tým - Lukáš Vrba, Tomáš Kirschlager, Tom Zelený, Pepa Rozsypal, Jáchym Komár, Jan Havelský, Matěj Lácha, Adam Lorenc, Matyáš Čapek, Martin Vecko
 
2. tým - Štěpán Čáp, Lukáš Lochman, Eliáš Kozák, Oliver Kozák, Adam Hronovský, Filip Hnik, Vojta Bělobrádek, Petr Koza, Fanda Škoda
 
 
Výsledky :
 
 
MFK - SK Rozkoš  17:11
 
1. tým  12:5 (3:4, 9:1)
 
branky:  Komár 4x, Havelský 4x, Lácha 2x, Zelený, Rozsypal 
 
2. tým 5:6 ( 4:1, 1:5)
 
branky : Hronovský 2x, Eliáš Kozák, Oliver Kozák, vlastní
 
 
MFK - TJ Rasošky 21:7
 
1. tým  10:5 (8:1, 2:4)
 
branky :  Vrba 3x, Rozsypal 2x, Komár 2x, Havelský, Lácha, Vecko
 
2. tým 11:2 (4:1, 7:1)
 
branky : Hronovský 3x, Lochman 2x, Koza 2x, Eliáš Kozák, Oliver Kozák, Bělobrádek, Škoda

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 1 + 1: