MFK

12.5.2018 - Mladší přípravka odehrála turnaj v Opočně

12. 05. 2018 14:44 | autor: endymion

 V sobotu dne 12.5.2018 se náš tým mladší přípravky zúčastnil 5. kola krajského přeboru, ke kterému jsme zajeli do Opočna. Zde našimi soupeři byl spojený tým Opočna/Dobrušky a dále tým Náchoda. Tentokrát jsme měli k dispozici i více než jednoho střídajícího hráče do každého týmu, takže k prvnímu zápasu jsme nastoupili v rovnoměrném rozložení jak početně tak v kvalitě hráčů. Tomuto nakonec odpovídaly výsledky dosažené proti prvnímu soupeři z Opočna/Dobrušky. Naši hráči si zahráli fotbal a s chutí si i zastříleli, s tímto zápasem byli spokojeni i nároční trenéři.  Ne tak docela tomu už tak bylo ve druhém zápase s Náchodem, kdy po vzájemné dohodě se soupeřem jsme přeházeli sestavy dle ročníků a týmy pak mezi sebou nechali odehrát celý zápas. První náš tým složený čistě z hráčů ročníku 2009 v prvním poločase podal ještě dobrý a bojovný výkon a prohrál těsně 1:2, druhý poločas již tak kvalitní nebyl, hráčům evidentně docházeli síly a nakonec jsme v druhém poločase podlehli 4:10. Druhý náš tým složený z hráčů ročníku 2010  doplněný o nováčky si s druhým týmem Náchoda rovněž neporadil, velkým zklamáním bylo zjištění, že kluci zápas zcela odevzdali, chyběla bojovnost, nasazení, chuť do hry, a to i od hráčů, od kterých to v minulých zápasech bylo samozřejmostí. Celkově lez turnaj hodnotit pozitivně, až na výkon druhého týmu s Náchodem. Pravda je však i to, že na našich hráčích se stále více začíná projevovat rozdíl ve hře na umělé a živé trávě, kdy všichni víme, že tento rozdíl dělá problémy i mnohem zkušenějším hráčům než jsou naše mladé naděje.
 

MFK  : Dobruška/Opočno        27 : 4

1. tým                     16 : 4

2. tým                     11 : 0

MFK : Náchod                               8 : 25 

1. tým                    5 : 12

2. tým                    3 : 13      

 

Soupiska + počty vstřelených branek

Hanzl (6), Hubálek T. (3), Řehák S. (2), Leugner (1), Paar (6), Kučera (3), Tichý, Poláček (4), Hubálek M. (4), Ježek (2), Vít (3), Znamenáček, Žďára (1),

Šinkora, Smola, trenéři: Macek M., Hubálek M.

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 1 + 7: