MFK

6.5.2018 - Starší přípravka hrála v Dobrušce

07. 05. 2018 03:47 | autor: endymion

V rámci 6.kola KP jsme zajížděli v neděli 6.5. na pěkně upravené hřiště do Dobrušky. Po týdnu jsme se opět utkali s Dobruškou/Opočnem a druhým soupeřem nám byl tým z Broumova.
 
1. tým - vzhledem k několika omluvenkám dnes ročník 2007 nastoupil jen se 7 hráči. Leč by se to mohlo zdát velkou komplikací, je tomu naopak. Útočník hrající v obraně si počíná lépe než v útoku atd. Prostě jak to už bývá, mužstvo se semklo a podalo maximální možný výkon. Týmu Dobruška/Opočno výkonností nejsme dnes až tak vzdáleni, ale trápí nás spíše individuální chybky, jenž mají na výsledek devastující vliv. Ale za předvedenou hru určitě palec nahoru.
Zápas s Broumovem by se dal orámovat do dvou bodů. Pokud hrajeme s pokorou, skvěle kombinujeme a dáváme nádherné branky. Pokud chce jedinec uhrát vše sám, tato krásná část fotbalu mizí a vrací se trápení. Mít zde dnes jednoho hráče navíc asi by jeden hráč nedohrál.
Závěrem děkuji všem co dnes hráli. Byly to ty nejlepší 4 poločasy na jaře, které jsme odehráli.
 
2. tým - opět jako na houpačce. Zápas s domácími začínáme pěknou kombinací a rychlým gólem. A tím jsme vlastně i skončili, dále skóroval pouze soupeř. Není třeba pochybovat nad sílou soupeře, který nás pravidelně přehrává. O to více mrzí situace, kdy mu góly věnujeme naší nedůsledností, nepozorností či hloupou chybou. U míče jsme často později než soupeř. Myslím si, že v našich silách je neprohrávat s týmem Dobrušky takovým rozdílem. 
Do druhého zápasu s Broumovem vstupujeme přesně dle scénáře, který jsme si domluvili.... Tak dlouho si hrajeme a vymýšlíme až prohráváme 0:2. Poté se naši hráči konečně probudili a zápas otočili. Ve druhém poločase jsme měli více šancí než soupeř, bohužel jsme trefovali pouze brankařku soupeře. Naše špatné bránění vedlo k obdržení 3 branek a vyrovnání přišlo až krátce před koncem. Dnes to nebyly úplně povedené zápasy, přesto chválím Filipa Hnika a Eliáše Kozáka - když do zápasu vloží nasazení, tak to jde. Střelecky nás dnes držel Adam Hronovský.
 
 
 
trenéři SP:
Hronovský Vladimír
Vrba Milan
 
Sestava :
 
1. tým - Lukáš Vrba, Tomáš Kirschlager, Petr Koza, Tom Zelený,Pepa Rozsypal, Jáchym Komár, Jan Havelský
 
2. tým - Štěpán Čáp, Štěpán Zámečník, Lukáš Lochman, Eliáš Kozák, Oliver Kozák, Adam Hronovský, Filip Hnik, Vojta Bělobrádek
 
 
Výsledky :
 
 
MFK - Dobruška/Opočno 3:21
 
1. tým 2:9 (0:4, 2:5)
 
branky: Zelený, Havelský
 
2. tým 1:12 ( 1:5, 0:7)
 
branky : Hronovský
 
 
MFK - Broumov 20:10
 
1. tým 12:4 (6:2, 6:2)
 
branky : Komár 4x, Havelský 3x, Zelený 3x, Rozsypal 2x
 
2. tým 8:6 (5:3, 3:3)
 
branky : Hronovský 5x, Eliáš Kozák 2x, Bělobrádek 1x

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 10 + 10: