MFK

29.4.2018 - Starší přípravka prohrála s těžkými soupeři

29. 04. 2018 20:21 | autor: endymion

V téměř kompletním složení jsme za tropického tepla odehráli 5.kolo KP v České Skalici, kde nás čekali dva těžcí soupeři.
 
1. tým - Dnes nemá smysl rozebírat zápas od zápasu. Je na čase si říci, že výsledky jsou odvislé od práce a účasti na tréninku samotném. Účast je sice v rámci možností dobrá ,ale nasazení či chuť odnést si z tréninku to, co bychom mohli přetavit v úspěch při zápasu samotném je slabá. Na tréninku samá sranda, ale v zápase se směje soupeř nám. Pak je tu druhá věc - na zápase jednoho bolí břicho, druhého noha a 2-3 řeší problém u rozhodčího. Ten sice nemusí být přesný, ale jsme přesní i my v rozehrávce? V přesnosti nahrávek? V kličce soupeři, v těsném obsazení či dohrávce před brankářem jenž střelu vyrazí? Proč je zde soupeř vždy o krok či dva dříve? Protože nestíháme reagovat na hru samotnou. Takže je na čase přidat a to ve všem jiném než je zábava !!!!
 
2. tým - Dnes jsme neodehráli zcela povedený turnaj, na straně druhé je pozitivní to, že i když se nám tolik nedaří ve hře dopředu, nedostáváme již od lepších soupeřů tolik branek, co v minulosti. A spoustu jich dostaneme ještě zcela zbytečných. Mezi povedené věci lze dnes zařadit opět krásný gól Štěpy Zámečníka, kterému to ve Skalici střílí a spoustu vynikajících zákroků Štěpána Čápa v brance. Většina hráčů si opět sáhla na dno svých sil -fyzička nepatří mezi naše přednosti. Někteří hráči měli náročnější víkendový program, tak jsme ani o moc lepší výsledek nečekali. Dnes chválím za to, že i když se tolik nedařilo, kluci turnaj odmakali.
    

Sestava :
 
1. tým - Lukáš Vrba, Tomáš Kirschlager, Petr Koza, Tom Zelený, Matyáš Čapek, Pepa Rozsypal, Jáchym Komár, Adam Lorenc, Matěj Lácha, Jan Havelský
 
2. tým - Štěpán Čáp, Fanda Škoda, Štěpán Zámečník, Lukáš Lochman, Eliáš Kozák, Oliver Kozák, Adam Hronovský, Filip Hnik, Martin Vecko
 
 
Výsledky :
 
 
MFK - SK Rozkoš 2:12
 
1. tým 1:6 (1:3, 0:3)
 
branky: Rozsypal
 
2. tým 1:6 ( 0:2, 1:4)
 
branky : Zámečník
 
 
MFK - Dobruška/Opočno 4:18
 
1. tým 3:11 (2:4, 1:7)
 
branky : Lácha, Zelený, Komár
 
2. tým 1:7 (1:5, 0:2)
 
branky : vlastní

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 6 + 9: