21.4.2018 - Mladší přípravka odehrála 2. kolo KP

22. 04. 2018 15:06 | autor: endymion

V sobotu dne 21.4.2018 odehrál tým mladší přípravky 2. kolo KP, ke kterému jsme zajížděli na horkou půdu do Solnice. Zde nám prvním soupeřem byl právě obávaný celek domácích a druhým soupeřem byl tým z Červeného Kostelce. Vzhledem ke kvalitám obou soupeřů jsme se rozhodli postavit dva vyrovnané týmy.     1. tým sehrál velmi kvalitní dvojutkání se týmem Solnice. Kluci bojovali, zápasy doslova odjezdili a navíc již i s tímto soupeřem hráli fotbal, kdy jsme si vytvořili i další šance, které jsme ale bohužel neproměnili. Ve druhém utkání s Červeným Kostelcem jsme v prvním poločase trochu polevili, byla tam i jistá ztráta koncentrace, ale kluci svojí bojovností dokázali smazat manko 0:2 a podařilo se vyrovnat. V druhém poločase jsme pak byli již jasně lepší, což se projevilo na celkovém výsledku. Celý tým si zaslouží velikou pochvalu, ale vyzdvihnout a pochválit je třeba Kubu Bělobrádka za skvělý brankařský výkon ve druhém zápase s Červeným Kostelcem.      2. tým v prvním zápase proti domácím své utkání prohrál již v šatně, kdy kluci nevím proč již na hřiště šli s tím, že prohrají. Jejich výkon byl od začátku ustrašený a bojácný, což se podepsalo na konečném výsledku. V druhém zápase proti Červenému Kostelci se již naši hráči zvedli a podali očekávaný výkon a jen vlivem neproměněných šancí nebyl výsledek lepší.     V celkovém součtu  jsme tedy prohráli se Solnicí a porazili Červený Kostelec , kluci si za krásného počasí zahráli kvalitní fotbal.