MFK

21.4.2018 - Starší přípravka hrála v Broumově a 2x zvítězila

22. 04. 2018 08:54 | autor: endymion

Za nejvzdálenějším soupeřem v rámci jarní části KP jsme v sobotu 21.4. zajížděli do Broumova, kde nás přivítalo téměř tropické počasí a pěkná travnatá plocha.
 
1. tým - v zápase s domácím Broumovem nám dělá problém hřiště menších rozměrů, hra je plná nepřesností a někdy i malého nasazení. Své galapředstavení však předvádí Pepa Rozsypal, který dává tři branky!!!  a zachraňuje tým od blamáže. Ve druhém pol. náš výkon na hřišti začíná stoupat, je vidět nasazení u všech hráčů, jen ta koncovka nás pořád trápí.
     V zápase s Rasoškami narážíme nejprve na mladší tým soupeře a tak hrajeme s chutí i se snahou o kombinaci. Hráči se točí na všech možných postech a s přehledem vítězíme. Druhý poločas začínáme vlažně, asi i s pocitem, že to půjde samo a jen skvělé zákroky Vrby nás drží nad vodou. Vrací se stará bolest zahazování vypracovaných šancí. S postupem času, ale hru ovládáme a vedeme již 5:1. Bohužel v závěru 2 x neuhlídáme nejlepšího hráče soupeře a dovolujeme lacino snížit na 5:3.
     Zvláštní pochvalu dnes zaslouží Pepa Rozsypal, Tom Zelený a Lukáš Vrba. 
 
2. tým - Na týmu ročníku 2008 je vidět, že s počtem odehraných zápasů se výkony postupně zlepšují, kluci se snaží kombinovat, z čehož pramení i hezké fotbalové akce. Dnes si hráči s chutí zastříleli, počet vstřelených branek mohl být daleko větší, ale bohužel někdy situace před brankou řešíme zbrkle. Na straně druhé dostáváme laciné a hloupé góly. V žádném případě to není chyba pouze brankáře, ale mnohdy lehkovážného bránění. V dnešních zápasech jsme zodpovědně odehráli utkání s Broumovem, jen zde mohlo být více proměněných šancí. V zápase se starším týmem Rasošek jsme se ujali vedení 3:0, ale pak se rozehrál nejlepší hráč soupeře a dostali jsme 2 góly. Tento stav jsme nakonec již udrželi. Dnes opět nebudu nikoho z hráčů vyzdvihovat, chválím kolektivní výkon a spolupráci. 
 
     Sobotní turnaj si všichni užili, hráči si mohli zakřičet vítězný pokřik a výhry oslavit s početným týmem rodičů, který do vzdáleného Broumova dorazil. Těm za podporu patří velký dík.     
 
trenéři SP :
Milan Vrba
Vladimír Hronovský
 
Sestava :
 
1. tým - Lukáš Vrba, Tomáš Kirschlager, Martin Vecko, Petr Koza, Tom Zelený, Matyáš Čapek, Pepa Rozsypal, Jáchym Komár
 
2. tým - Štěpán Čáp, Fanda Škoda, Štěpán Zámečník, Vojta Bělobrádek, Lukáš Lochman, Eliáš Kozák, Oliver Kozák, Adam Hronovský, Filip Hnik
 
 
Výsledky :
 
 
MFK - TJ Slovan Broumov  18:8
 
1. tým  7:6 (4:3, 3:3)
 
branky:  Rozsypal 3x, Komár 2x, Zelený, Vecko
 
2. tým 11:2 (4:1, 7:1)
 
branky : Hronovský 4x, Oliver Kozák 2x, Eliáš Kozák 2x, Škoda, Zámečník, Hnik 
 
 
MFK - TJ Rasošky  28:7
 
1. tým  14:3 (9:0, 5:3)
 
branky :  Kirschlager 4x, Zelený 3x, Vecko 2x, Koza 2x, Čapek, Vrba, Komár
 
2. tým 14:4 (3:2, 11:2)
 
branky : Lochman 4x, Bělobrádek 3x, Hronovský 3x, Škoda 2x, Zámečník, Eliáš Kozák  
 

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 2 + 8: