MFK

15.4.2018 - Starší žáci doma bez bodu

16. 04. 2018 14:44 | autor: endymion

MFK : FK Chlumec nad Cidlinou  0:10  (0:2)

Sestava MFK: Bartošík – Valtera, Vacek, Knap, Čtvrtečka, Smola, Ťokan, Čerenkov, Novák, Junek, Buriánek, Čížek

Podobný výsledek a podobný vývoj jako v předešlých utkáních. První půli hrajeme se soupeřem vyrovnanou partii, po půli dostáváme během čtyř minut tři góly a je po zápase. Rozdíl byl jen v čase a místě. Tentokrát jsme hráli v neděli 15.4. na hřišti FK Chlumec nad Cidlinou.

První dvacet minut utkání je zápas vyrovnaný, sice po individuální chybě dostáváme branku, ale dál je hra vyrovnaná.  Po trestném kopu Jakuba Vacka dáváme z dorážky branku, bohužel ale z ofsajdové pozice. Pak ale pro zranění odstupuje ze hry Kuba Čtvrtečka a naše zadní řady přestávají stíhat. Když se k tomu přidají individuální chyby je druhý gól v naší síti jen otázkou času. O druhém poločasu darmo mluvit.

Především ve druhé půli se dnes hrubě nedařilo našemu brankáři. Nesoustředění a nerozhodnost byli korunovány gólem téměř z poloviny hřiště. I brankář slavného Arsenalu nosí kontaktní čočky, není důvod proč by je nemohl mít brankář Nového Města. Překvapivě dnes chyboval Lukáš Knap. Možná povzbuzen zápasem za mladší žáky, kde procházel řadami soupeře jako nůž máslem, jenže dnes to byli jiní protihráči. Filip Ťokan sice neúnavně bojoval, ale ve snaze být všude kde to hoří, nebyl tam kde být měl a ve středu hřiště tak zůstával Petr Čerenkov osamocen. A protože ten dnes rychlými pohyby opravdu šetřil, nemusel se soupeř ani moc snažit. Za dnešek tak můžeme pochválit jen Vojtu Čížka. Snažil se, bojoval, přestože měl v nohách dva zápasy mladších žáků. Nejsmutnější ale je, že dle hovoru v kabině klukům ani moc nevadí že prohrávají.  Je otázka zda je fotbal ještě baví, podle tréninkové docházky asi moc ne. A bez tréninku to bohužel nepůjde.   

Speciální poděkování:

Karlovi Čtvtečkovi – aby na nás nezanevřel

Mírovi Slezákovi s rodinou – za poněkud krkolomné nedělní odpoledne     

Tomáš Bartošík, Petr Čerenkov

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 4 + 2: