MFK

14.4.2018 - Mladší přípravka odehrála 1. kolo

15. 04. 2018 18:55 | autor: endymion

Náš tým mladší přípravky ročník 2009, 2010 odehrál v sobotu 14.4.2018 1. kolo KP. Výhodou našeho týmu bylo domácí prostředí, našimi soupeři byli tým Náchoda a Rasošek. K dispozici jsme tentokrát měli 11 hráčů, takže jeden tým musel celý turnaj odehrát bez střídání. Prvním soupeřem byl Náchod. Zde v tomto dvojutkání se jasně projevila kvalita a vyrovnanost našich hráčů v obou týmech.  Výsledkem tohoto bylo celkové vítězství, což nás hned na úvod velice potěšilo, neboť tým Náchoda byl při zimních halových turnajích naší "noční můrou". Druhý soupeř, a to tým Rasošek, byl podstatně slabší a našim hráčům tak dal možnost zahrát si fotbal a s chutí se zastřílet, čehož hojně využili, gól si dal opravdu každý a povinné vítězství zůstalo doma. Celkově se turnaj povedl, hráči se snažili plnit pokyny trenérů, ale nesmíme usnout na vavřínech. Vyzdvihl bych výkony našich hokejistů, a to Vašíka Leugnera, Tonyho Hubálka a Jendy Ježka, kteří ukázali výbornou fyzickou připravenost, ale i to, že si s míčem rozumí. Na závěr bych rád poděkoval rodičům za podporu a fandění našemu týmu.
 

1.tým: Řehák, Leugner, Krč, Znamenáček, Poláček, Hoffinger, trenér Macek M.

MFK  -  Náchod           11 : 6

MFK  -  Rasošky          22 : 3

Góly:     Řehák 4, Leugner 6, Krč 3, Znamenáček 3, Poláček 13, Hoffinger 4  

2. tým:  Hanzl, Hubálek T., Kučera, Hubálek M., Ježek, trenér Hubálek M.

MFK  -  Náchod            10 : 9

MFK  -  Rasošky           25 : 3

Góly:   Hanzl 9, Hubálek Tony 4, Kučera 5, Hubálek Matyáš 13, Ježek 4

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 5 + 3: