MFK

7.4.2018 - Muži doma remizovali s Jaroměří

07. 04. 2018 18:13 | autor: endymion

MFK Nové Město nad Metují - FK Jaroměř 0:0 (0:0) (pen. 3:5)

Sestava MFK: Holý - Soumar, Jelen, Lelek, Klikar (82. Maur, 90. Hofman), Vít (62. Holčík), Valášek (Borůvka A.), Borůvka D., Nožka, Růžička, Flígr

Začátek utkání patřil jednoznačně hostům, kteří měli dvě velké šance: v druhé minutě brankář Holý vyrazil trestný kop jen před sebe a dorážka mířila do tyče a v páté minutě zneškodnil velkou šanci Škody. Poté se hra vyrovnala a do šancí se dostali i domácí.  Hned ve 13. minutě měli velkou šanci, ale i zde proti Nožkově střele zasáhl výborně brankář a hned z protiútoku si podobně počínal ochránce domácí svatyně. Do konce poločasu lze zmínit už jen jednu šanci, a to opět domácího Nožky, avšak jeho střelu z úhlu brankář zastavil na brankové čáře. 

V druhém poločase byli domácí nebezpečnějším týmem a měli dvě slušné příležitosti: v 56. minutě Nožka střílel vedle a v 84. minutě hlavičku vytáhl hostující brankář na roh. Avšak nakonec mohli také prohrát, protože nakonec největší šanci poločasu měli hosté, kteří v 90. minutě nastřelili tyč a z dorážky opět tyč! Zápas tedy skončil bez branek a v následném penaltovém rozstřelu domácí jednou selhali, takže bonusový bod si odvážejí hosté.

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 9 + 7: