MFK

7.4.2018 - Starší přípravka odehrála domácí turnaj

07. 04. 2018 18:02 | autor: endymion

Za krásného slunečného počasí jsme v sobotu 7.4. odehráli náš jediný domácí turnaj v jarní části sezony. Teplotní rozdíl od minulého týdne byl snad 20°C. Se sluncem v zádech se nám však tolik nedařilo a oproti minulému týdnu se tentokrát o něco lépe dařilo týmu starších hráčů. 
 
1. tým - V zápase s Náchodem se výkon v obou poločasech vyznačuje asi zatím naším nejlepším herním projevem v jarní části. Zde panuje spokojenost nejen s přístupem hráčů, nasazením a touhou po vítězství, ale i s kombinací, kterou jsme schopni na hřišti předvést. Za tento zápas jednoznačně palec nahoru.
     Ve druhém utkání s Dobruškou/Opočnem se opakovalo téměř to samé, jako před týdnem. První poločas nám utíká v závěru, kdy nesmyslně začneme řešit, jestli je balón v autu a soupeř odskakuje na 0:2 a než se oklepeme je to 0:3. Poločas druhý děs a hrůza, svým špatným přístupem to soupeři usnadňujeme. Jak z této situace ven? Nevinit z problémů na hřišti nikoho jiného než sám sebe a uvědomit si to. Jsme kolektiv a proto se tak musíme i prezentovat. 
     Příjemným překvapením i bojovníkem obou zápasů je Koza Petr a Zelený Tomáš. Velmi dobrý výkon podal i Matěj Lácha. Děkujeme.
 
2. tým - Jestliže jsme minulý týden tým chválili, dnes není za co. Nevím, co se s kluky stalo, naše hra postrádala téměř vše. Dnes jsme se pouze zúčastnili. Mrzí mne to hlavně kvůli rodičům a rodinným příslušníkům, kteří na domácí zápas dorazili. Dnes jsme jim téměř nic neukázali. Dva zápasy - 0 branek. Střelba téměř žádná. Kombinace - nic. Hloupé góly, špatné bránění, žádné nasazení. Výjimky by se našly, ale v podání celého týmu to je dnes zklamání. Takže opět a znovu hurá do práce. Trénink, trénink... Až tam začneme poctivě a naplno makat, pak se už snad konečně dostaví i výsledek.   
 
trenéři SP :
Milan Vrba
Vladimír Hronovský
 
Sestava :
 
1. tým - Lukáš Vrba, Tomáš Kirschlager, Matěj Lácha, Tomáš Zelený, Jáchym Komár, Martin Vecko, Petr Koza, Jan Havelský, Matyáš Čapek, Adam Lorenc
 
2. tým - Fanda Škoda, Štěpán Zámečník, Štěpán Škoda, Vojta Bělobrádek, Lukáš Lochman, Eliáš Kozák, Oliver Kozák, Filip Hnik, Václav Poláček, Adam Hronovský
 
Výsledky :
 
MFK - Náchod 7:10
 
1. tým  7:2 (5:2, 2:0)
 
branky :  Havelský 4x, Lácha, Komár, Zelený
 
2. tým 0:8 (0:4, 0:4)
 
 
MFK - Dobruška Opočno  2:16
 
1. tým  2:8 (2:3, 0:5)
 
branky:  Zelený, Lácha
 
2. tým 0:8 (0:5, 0:3)

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 10 + 10: