MFK

Starší dorost odehrál o víkendu 2 zápasy

03. 04. 2018 04:21 | autor: endymion

SK Týniště nad Orlicí - MFK Nové Město nad Metují   1 : 0 (poločas 0 : 0)

Sestava MFK: Hůlek Martin - Fidra Jakub, Lelek Ivo, Holčík Lukáš, Petráš Šimon - Pražák Tomáš (63´ Zamastil Jakub), Zamastil Dominik, Zítko Daniel (76´ Novák Tomáš), Hladík Jaromír - Borůvka Adam, Fílgr Dominik 

Velikonoční svátky jsme začali utkáním v pátek 30.4. na hřišti v Týništi nad Orlicí. Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře a od začátku byla naše obrana s brankářem značně vytížená. Domácí ale nedokázali své šance v prvním poločase využít. S postupem času jsme dokázali hru aspoň vyrovnat a vytvořit si též brankové příležitosti, které jsme ovšem také nedokázali  zužitkovat. Sprcha pro náš tým přišla v 63´, kdy po našem autovém vhazování na polovině soupeře jsme obdrželi nepochopitelně branku. Po obdržené brance jsme teprve začali hrát, ale naše snaha byla bez brankového efektu. Domácí se zatáhli do obrany, zakopáváním a zdržováním svoji výhru dokázali udržet.

Skutečnost, že jsem hráli poprvé na přírodní trávě se dvěma zraněnými hráči pro nás nemůže být dostatečnou omluvou. K utkání jsme přistoupili bez nasazení, které nás zdobilo v podzimní části sezony. Domácí tým nám byl 63´ rovnocenným soupeřem. Navíc se nám zranil další hráč.

Trenéři: Janeček Ivo, Soukup Václav

 

MFK Nové Město nad Metují - Kostelec / Častolovice  5 : 2 (poločas 3 : 0)

Branky: 5´, 14´, 34´, 85´ Zítko Daniel, 80´ Borůvka Adam

Sestava MFK: Hůlek Martin - Zamastil Jakub (81´Petráš Šimon), Lelek Ivo, Holčík Lukáš, Hladík Jaromír - Zítko Daniel (86´ Pražák Tomáš), Hůlek Dušan (70´Fidra Jakub), Novák Tomáš, Zamastil Dominik - Borůvka Adam, Flígr Dominik

 

K druhému velikonočnímu zápasu jsme nastoupili v neděli 1.4. proti celku Kostelec / Častolovice. Tradiční nepříjemný důrazný soupeř. Se třemi hráči v sestavě , kteří doléčují svá zranění, jsme vlétli do utkání tak, jak známe naše hráče z podzimní části. Na míči jsme byli o krok dříve a dařilo se nám i v útočné fázi. V prvním poločase jsem si vytvořili  několik brankových příležitostí a tři z nich využít.

Na týmu soupeře si cením toho, že atˇ je poločasový výsledek jakýkoli, nic nevzdává a má výborné vstupy do druhých poločasů. Ačkoli jsme na to naše hráče upozorňovali, historie se opakovala. Soupeř dvěma  vstřelenými brankami dokázal utkání zdramatizovat a ve své podstatě jsme o výsledku zápasu rozhodli až pátou vstřelenou brankou v 85´.

Nikdy nevyzdvihujeme výkon jednotlivce, jelikož výsledek zápasu je vždy výsledkem celého týmu. Za nedělní výkon si všichni hráči zaslouží naše poděkování. Důležitým faktorem však byl návrat našich středních záložníků Hůlka Dušana a Nováka Tomáše, kteří přes svoje nedoléčená zranění  do tohoto utkání nastoupili.

Trenéři: Janeček Ivo, Soukup Václav

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 1 + 8: