MFK

1.4.2018 - Starší přípravka odehrála první kolo

01. 04. 2018 15:08 | autor: endymion

V neděli 1.4. odehrála starší přípravka 1.kolo krajského přeboru v Dobrušce. Za velmi chladného počasí jsme vstoupili do jarní sezony zápasy s domácím týmem Dobruška/Opočno a Rasoškami. 

1. tým - ročník 2007 doplněn jedním hráčem roč. 2009 - V zápase s domácími je z naší strany jednoznačně lepší první poločas, který snese nějaká fotbalová měřítka. Prohra byla však zasloužená a vypovídá o naší nedůslednosti při hře dozadu a zbytečné liknavosti a ohleduplnosti k soupeři při hře vpřed. Druhý poločas je již tradičním propadákem, zde si někteří hráči musí sáhnout do svědomí, jestli je lepší hrát či se urážet.
     Ve druhém zápase s Rasoškami první poločas hrajeme proti hráčům ročníku 2009 a mladším. Sice jasně vítězíme, ale herně je to hrůza. Každý si dělá co chce, protože vidí, že soupeř je snadným soustem, tak takhle tedy ne!!!! Druhý poločas hrajeme již proti starším, ale i zde je pěkných akcí poskrovnu a kombinace bez nápovědy je pomalá. Sice vítězíme ,ale........ Co závěrem ?  Kluci ukažte co trénujete. Nenechávejte si to až na další kola, máte už určitě na lepší fotbal.
 
2. tým - ročník 2008 - V prvním poločase proti mladšímu týmu domácích je hra vyrovnaná, škoda jen obdržených gólů po zbytečných chybách. Druhý poločas proti starším hráčů je již pro naše kluky těžší, ale dnes je musíme pochválit za bojovnost a snahu. Sice jsme tuto část prohráli, ale dokázali jsme si vypracovat brankové příležitosti, jen zůstaly neproměněny. V tomto zápase zahrál v obraně velmi dobře Fanda Škoda. Pochvalu však zaslouží celý tým včetně Štěpána Čápa v brance.
     Po malé přestávce nastupujeme proti staršímu týmu Rasošek a rozhodně se nám nedaří pokračovat ve výkonu z předchozího utkání. Ve hře je moc nepřesností a kombinaci bychom těžko hledali. I přesto se kluci nevzdali a v závěru vyrovnali na konečnou remízu. V poslední části jsme si s chutí zastříleli na soupeře, který neměl ani jednoho hráče na střídání. Hráči by se měli naučit, že v takovém utkání nejde o to, aby si každý dal gól, ale abychom si vyzkoušeli řešení a kombinace, které nám lepší soupeř nedovolí. Na druhou stranu je hezké vidět na klucích a jejich rodičích radost z každého vstřeleného gólu. 
     Vzhledem k tomu, že se ještě stále seznamujeme s hraním venku, dnešní výkon byl příslibem do dalších bojů. 
 
Děkujeme za podporu a fandění rodičům a rodinným příslušníkům a tímto všechny zveme na domácí turnaj, který se koná příští sobotu 7.4.2018. 
 
trenéři SP :
Milan Vrba
Vladimír Hronovský
 
Sestava :
1. tým - Lukáš Vrba, Tomáš Kirschlager, Matěj Lácha, Tomáš Zelený, Jáchym Komár, Martin Vecko, Petr Koza, Václav Poláček (2009)
2. tým - Štěpán Čáp, Fanda Škoda, Štěpán Zámečník, Štěpán Škoda, Vojta Bělobrádek, Lukáš Lochman, Eliáš Kozák, Adam Hronovský
 
Výsledky :
MFK - Dobruška Opočno  5:15
1. tým  1:7 (0:3, 1:4)
branka Zelený
2. tým 4:8 (4:3, 0:5)
branky : Hronovský 2, Bělobrádek, Lochman
 
MFK - Rasošky 33:3
1. tým  18:1 (15:0, 3:1)
branky :  Zelený 6x, Lácha 3x, Vecko 3x, Dašek 2x, Komár 2x, Kirschlager, Poláček 
2. tým 15:2 (2:2, 13:0)
branky : Hronovský 6x, Bělobrádek 3x, Eliáš Kozák 3x, Lochman 2x, Škoda Fanda

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 4 + 2: