MFK

25.3.2018 - Starší přípravka odehrála první venkovní turnaj

28. 03. 2018 04:02 | autor: endymion

V neděli 25.3.2018 jsme se zúčastnili prvního letošního venkovního turnaje. Turnaj byl zkouškou před nadcházející jarní částí sezony v krajském přeboru, který nám začíná již za týden. Vzhledem k tomu, že někteří hráči ještě letos venku neabsolvovali žádný trénink, neměli jsme před turnajem přehnané ambice. Možnost si zahrát dostal téměř celý kádr starší přípravky, nasadili jsme 2 týmy. Turnaj byl celkem silně obsazen a nám ukázal, že nás opět čeká hodně práce. Zázraky jsme nečekali, ale že s týmem roč. 2008 obsadíme poslední příčku, to také ne. Starší ročník si vedl lépe a skončil na 12.místě. 

Tým  roč. 2007 - V základní skupině v prvním zápase (Č.Kostelec "B") jak je naším nedobrým zvykem, začínáme až neuvěřitelným vstupem a z vlastní liknavé rozehrávky dostáváme gól. Po několika minutách se hra vyrovnává a v závěru již jednoznačně vítězíme 3:1.Dále nás čeká Bohemians Praha. Na hráčích soupeře je vidět ,že vědí co mají po zisku míče ihned dělat. Pro nás je snaha o to samé jen lopotnou prací. Prohra 1:3 může vypadat ne až tak zle, ale máme na víc, jen si to uvědomit v zápase. Dále nás čekají Častolovice, pro nás známý soupeř z podzimní části Krajské soutěže. Začínáme skvěle, vedeme 2:0, ale prostřídáme, což vede ke kontaktnímu gólu soupeře, dále ve vyrovnání a co hůře nakonec k vedení soupeře 3:2. 2 minuty před koncem srovnáme a půl minuty před koncem se ujímáme vedení 4:3. Zde vyzdvihuji dvě nezištné přihrávky Jáchyma Komára jenž znamenaly 2 góly do prázdné branky soupeře. V posledním zápase ve skupině s Chocní - nedůslednost rovná se výprask 0:7.  Kluci styďte se!!!
Nadstavbová  část (o 9.-12. místo) Po fandění našemu druhému týmu jsme nastoupily do utkání s Rychnovem zcela nesoustředěni a výsledkem byl další výprask. Následuje vyrovnané utkání s Letohradem, ve kterém nám již výrazně dochází dech a jen vinou toho, že nejsme dost rychlí a nezištní v kombinaci dopředu prohráváme. Branku v tomto zápase vstřelil Martin Vecko po skvělém napadání soupeře. V posledním zápase s Chrudimí už tahají opory nohy a když k tomu přidáme nedůraz při odkopu či bezhlavé odkopy, kdy nejsme pod tlakem, výsledek je jasný. Až na pěkný gól Toma Zeleného to v tomto zápase nebylo nic moc.
 
Tým  roč. 2008 - turnaj začala téměř kompletní sestava ročníku, na konci dohrávalo zraněné torzo. Po zimní přestávce jsme se přesvědčili, že je hodně věcí, na kterých musíme zapracovat, na některých hráčích je znát nedostatečná trénovanost. Dnešní turnaj nám moc radosti nepřinesl, snad jen náš jediný gól vstřelený pozdějšímu vítězi turnaje. V posledním zápase nenastoupili 3 zranění hráči, kdy velkou kaňkou je zlomená klíční kost Tomáše Ludvíka. Přejeme mu brzké uzdravení.  
 
Děkujeme všem rodičům a rodinným příslušníkům za pomoc s dopravou a podporu. 
 
trenéři SP:
Milan Vrba
Vladimír Hronovský
 
Sestava:
2007 -  Lukáš Vrba, Tomáš Kirschlager, Adam Lorenc, Matěj Lácha, Tomáš Zelený, Jáchym Komár, Martin Vecko, Jan Havelský
2008 - Štěpán Čáp, Oliver Kozák, Štěpán Zámečník, Štěpán Škoda, Fanda Škoda, Lukáš Lochman, Eliáš Kozák, Filip Hnik, Tomáš Ludvík, Adam Hronovský
 
Výsledky : 
2007 - MFK - Č.Kostelec "B" 3:1 (Lácha, Zelený, Komár), Bohemians Praha 1:3 (Lácha), Častolovice 4:3 (Lácha, Vecko, Zelený, Havelský), Choceň "A" 0:7
skupina o 9. - 12. místo : Rychnov n. Kněžnou 1:6 (Lácha),  Letohrad 1:4 (Vecko), Chrudim 1:4 (Zelený)
2008 - MFK - Lanškroun 0:4, Pardubice 1:8 (Hronovský), Vysoké Mýto 0:3, Rychnov n.Kněžnou 0:4
skupina o 17. - 20. místo : Červený Kotslec "B" 0:3, Třebeš "B" 0:7, Třebeš "A" 0:0

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 6 + 10: