MFK

24.3.2018 - Mladší přípravka odehrála turnaj v České Skalici

27. 03. 2018 03:43 | autor: endymion

V sobotu 24.3. se ročník 2010 zúčastnil posledního halového turnaje končící zimní sezóny. Protože jsme chtěli dát příležitost všem hráčům, postavili jsme rovnou dva týmy.

V týmu nováčků nastoupili hned 3 hráči k úplně prvnímu utkání na velkém hřišti. V úvodu jsme se tak více potýkali s rozestavením a pravidly než samotnou hrou. Kluci ale vše doháněli bojovností a až na zápas s Jaroměří, která nás jednoznačně přehrála, odcházeli z palubovky se ctí. Svůj houževnatý výkon korunovali ziskem prvního bodu, když v posledním zápase doslova vydřeli bezbrankovou remízu.

Druhý tým, složený se zkušenějších hráčů, podal ve všech zápasech dobrý výkon. Chyběl větší klid v koncovce, na zbrklost v zakončení jsme doplatili zejména v zápase s Červeným Kostelcem. Soupeře jsme 5 minut nepustili za půlku, v utkání 2x vystřelil na branku, to ale stačilo k vítězství 2:1. V konečném účtování nás toto zaváhání stálo vítězství v turnaji. Přesto je třeba všechny hráče pochválit za nasazení a zájem o hru.

Turnaj tedy hodnotíme jako úspěšný, všichni kluci si s chutí zahráli. Bílý tým (zkušení) nezaostával v žádném utkání, nováčky jsme obrazně „hodili rovnou do vody“, na což zareagovali velmi dobře. Pokud budou trénovat se stejným zápalem, jaký předvedli v Č. Skalici, své déle hrající vrstevníky zakrátko doženou. Zmínit je třeba i účast nových trenérů, kteří se na své svěřence v příští sezóně přijeli podívat a do průběhu turnaje se aktivně zapojili.  

Sestavy:

Bílý tým: Čáp, Znamenáček, Plašil, Paar, Škoda, Hoffinger

Modrý tým: Řehák, Tichý, Dušek, Šinkora, Šulc, Hvězda

Výsledky:

MFK bílí – V. Jesenice 0:0, - Jaroměř 0:3, - Č. Skalice 2:0, - Náchod 1:0, - Č. Kostelec 1:2, - MFK modří 2:0

MFK modří – V. Jesenice 0:4, - Jaroměř 0:6, - Č. Skalice 0:4, - MFK bílí 0:2, - Náchod 0:3, Č. Kostelec 0:0

Pořadí turnaje:

1. Jaroměř, 2. V. Jesenice, 3. MFK bílí, 4 Č. Skalice, 5. Č. Kostelec, 6. Náchod, 7. MFK modří

Jan Bělobrádek

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 10 + 7: