MFK

24.3.2018 - Starší žáci doma vysoko prohráli

25. 03. 2018 09:22 | autor: endymion

MFK : FK Jaroměř  0:10  (0:4)

Sestava MFK:  Bartošík – Valtera, Knap, Vacek, Čížek, Novák, Čerenkov, Ťokan, Smola, Buriánek, Junek

Druhé mistrovské utkání sehráli starší žáci v sobotu 24.3. doma proti FK Jaroměř. Polární výprava z minulého týdne se bohužel projevila a tak někteří kluci šli z postele přímo na hřiště a někteří z ní ani nevylezli.

Od začátku nás soupeř přišpendlil k brance a za nedlouho dal první gól. Na ten mohl odpovědět Adam Buriánek, ale jeho střela minula branku. A tak skóroval soupeř. Během deseti minut vedl o tři branky, ale pak jako by se nabažil a umožnil nám se dostat na dostřel k jeho brance. Jenže střela Adama Buriánka po centru Pepy Nováka končí v chumlu těl protihráčů a střela Vojty Čížka po kličkách Tomáše Junka jen trefuje soupeřova gólmana.  A tak soupeř znovu začíná hrát, několikrát jde sám na branku, několikrát mu to včasným vyběhnutím překazí náš brankář, přesto ale nakonec navyšuje poločasové vedení na čtyři branky.  Bez možnosti střídání jdeme do druhé půle o deseti a ani ti co na hřišti zůstali nejsou úplně fit. A síly docházejí.   Svůj dobrý standard dnes odehrál Lukáš Knap, ve druhé půli Filip Ťokan a v rámci možností se dařilo i gólmanovi.

Bohužel pořekadlo těžko na cvičišti - lehko na bojišti u nás tak úplně neplatí. Na tréninku samá sranda (tedy pokud se sejdem)  a při zápase jsme pro legraci soupeři.

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 9 + 8: