24.3.2018 - Muži doma podlehli lídrovi tabulky

25. 03. 2018 07:13 | autor: endymion

MFK Nové Město nad Metují - FK Náchod 0:3 (0:2)

Sestava MFK: Maur - Soumar, Jelen, Zákravský, Vít, Srubjan, Borůvka A. (67. Darebník), Lelek, Klikar, Valášek, Flígr (46. Hůlek, Borůvka D.)

Na první branku utkání nemuseli diváci čekat dlouho, jelikož již v 7. minutě přišel křižný centr hostí, Simon se uvolnil přes Víta a střelou k tyči otevřel skóre - 0:1. Domácí se k ohrožení branky dostali až ve 20. minutě, ale brankář Náchoda střelu vyrazil. Srovnání stavu se mohli dočkat o 8 minut později, když Flígr uháněl od poloviny hřiště sám na bránkáře, ale neprostřelil ho. Poté se potvrdilo "nedáš, dostaneš" a v 31. minutě Náchod tečovanou střelou zvýšil na 0:2.

V 49. minutě nastřelili domácí hráči břevno náchodské branky a hosté o minutu později po trestném kopu hlavičkovali jen těsně vedle. V 57. minutě byl za nesportovní chování vyloučen domácí Srubjan a Nové Město dohrávalo v deseti. Poté i přes vstřelenou třetí branku Náchoda v 78. minutě byli paradoxně i v deseti domácí lepším týmem, ale aspoň korigovat výsledek se jim již nepodařilo.