MFK

Mladší přípravka odehrála halový turnaj v Červeném Kostelci

14. 01. 2018 19:28 | autor: endymion

Naši hráči mladší přípravky ročník 2010 se dne 14.1.2018 zúčastnil halového turnaje v Červeném Kostelci. Turnaje se zúčastnilo celkem šest týmu, a to Červený Kostelec "A" a "B", Náchod, Jaroměř, Česká Skalice a naši borci, a to do slova i do písmene. Před turnajem náš tým bohužel postihla velká marodka, a z tohoto důvodu na turnaj dorazilo pouze pět statečných. V prvním zápase naši kluci plní sil porazili tým Červeného Kostelce "B" a to 1:0, kdy gól našeho týmu dal Danda Dušek. Ve druhém zápase s Náchodem jsme rychle prohrávali 1:0, ale pak jsme měli smůlu, nastřelili jsme břevno a následně jsme neproměnili penaltu. V poslední vteřině jsme pak inkasovali na konečných 0:2. Ve třetím zápase jsme remizovali 0:0 s Českou Skalicí, kdy celý zápas byl vyrovnaný. Čtvrtým soupeřem byl tým Jaroměře, kterému jsme nakonec podlehli 0:1, kdy jsme doplatili opět na neproměnění našich šancí. V posledním zápase proti týmu Červeného Kostelce "A" se na našich hráčích již nekompromisně projevila velká únava a díky ní a naší již "staré známé" Elišce Volhejnové jsme prohráli 1:4, kdy naši branku zaznamenal z přímého kopu Domča Jakl.
Našich "pět statečných" musím pochválit za bojovnost a nasazení, se kterým bez možnosti střídání turnaj odehráli, a i když celkové pořadí není pro kluky lichotivé, tak se svůj výkon nemusí vůbec stydět!!!
 
Celkové pořadí:
1. Jaroměř, 2. Česká Skalice, 3. Náchod, 4. Č. Kostelec "A", 5. MFK N. Město n. Met., 6. Č. Kostelec "B", 
Sestava a branky:
Škoda Matěj, Znamenáček Kryštof, Jakl Dominik(1), Dušek Daniel (1), Čáp Vojtěch
 
trenér Hubálek Martin  

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 7 + 1: