MFK

14.1.2017 - Starší přípravka se zúčastnila prvního letošního turnaje

14. 01. 2018 18:21 | autor: endymion

Dne 14.1.2018 se starší přípravka zúčastnila prvního letošního turnaje, který hostila hala v Třebši. Výsledkově ani herně moc povedený nebyl. 

     První utkání proti domácímu Sokolu Třebeš 2008 ani není třeba hodnotit, zde jsme se pasovali do role pozorovatelů a myšlenkami snad hráči ani na hřišti nebyli. Ve druhém proti Jičínu se hra výrazně zlepšila a v té chvíli jsme věřili v postup ze skupiny. Bohužel nás srazil hned další zápas proti Sokolu Třebeš "C", kde jsme se přizpůsobili soupeřově hře a pořádně jsme se nedostali k žádné kombinaci a soupeř z ojedinělé akce vstřelil gól, který mu stačil na výhru. Následně jsme prohráli i s týmem Kostelec/Častolovice, zápas byl herně vyrovnaný, ale bohužel jsme dostali gól ze standardní situace po zbytečném faulu a to o osudu zápasu rozhodlo. Čekal nás tedy souboj o konečné 7. -10. místo, kde jsme se proti Býšti ujali rychlého vedení po naší nejlepší kombinační akci dne na jeden dotek od Tomáše Kirschlagera přes Toma Zeleného k zakončujícímu Fandovi Škodovi. Škoda že takových akcí nepředvedli kluci více. Bohužel jsme následně opět obdrželi gól z trestného kopu a zápas skončil remízou. Stejně tak dopadlo poslední utkání proti Hoříněvsi, kde jsme v závěru vyrovnávali hlavou Petra Kozy. 
     Až na první utkání byly zápasy výsledkově vyrovnané, někdy nám chybělo i kousek toho štěstí, ale dnes jsme si lepší umístění než 8. místo nezasloužili, i když v tomto složení bychom na vyšší příčky určitě měli dosáhnout. 
 
Trenéři SP:
Milan Vrba
Vladimír Hronovský
 
Sestava : Lukáš Vrba - Michal Dusílek, Tomáš Kirschlager, Adam Lorenc, Petr Koza, Fanda Škoda, Lukáš Lochman, Tom Zelený, Adam Hronovský
 
Výsledky : MFK - Třebeš 2008 1:4 (Zelený), Jičín 5:0 (Zelený 2x, Lochman, Dusílek, Hronovský), Třebeš "C" 0:1, Kostelec/Častolovice 0:2, Býšť 1:1 (Škoda), Hoříněves 2:2 (Lochman, Koza)

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 1 + 1: