MFK

17.12.2017 - Mladší přípravka odehrála halový turnaj v České Skalici

20. 12. 2017 18:06 | autor: endymion

Naši hráči mladší přípravky ročník 2010 a mladší se dne 17.12.2017 zúčastnil halového turnaje v České Skalici. Našemu týmu byly soupeřem ve skupině družstva z Hradce Králové, Náchoda a Červeného Kostelce. V prvním utkání jsem porazili tým Náchoda, a to výsledkem 2:1, ve druhém zápase jsme remizovali s týmem Červeného Kostelce 2:2, kdy se klukům podařilo vyrovnat nepříznivý průběh zápasu ze stavu 0:2. V rozhodujícím třetím zápase jsme porazili Hradec Králové 2:0 a tím si zajistili vítězství ve skupině.  Našim semifinalovým soupeřem bylo družstvo České Skalice, kdy tento zápas našim hráčům vůbec nevyšel a prohráli jsme 0:2 a tím se odsoudili pouze k zápasu o třetí místo. Soupeřem nám byl tým Jaroměře a po nervy drásajícím průběhu a nerozhodném stavu 2:2 došlo na pokutové kopy, které naši hráči s přehledem zvládli (proměnili všechny tři) a tím obsadili celkově pěkné třetí místo, což se dá jistě považovat ze úspěch! Jako bonus pro náš tým pak bylo získání individuálního ocenění pro nejlepšího střelce turnaje, kterým se se šesti góly stal Adam Paar! Celkově lze za turnaj pochválit celý tým za bojovnost a věřím, že našim hráčům přinesl další cenné zkušenosti do jejich dalšího fotbalového života. 
 
Sestava a branky:
Paar Adam (6), Plašil Richard (1), Škoda Matěj (1), Znamenáček Kryštof, Jakl Dominik, Tichý Filip, Hoffinger Václav, Hvězda Václav, trenéři Macek Martin, Hubálek Martin  

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 4 + 8: