MFK

9.12.2017- Starší přípravka se zúčastnila halového turnaje v Jaroměři

09. 12. 2017 20:54 | autor: endymion

Dne 9.12.2017 jsme se zúčastnili dalšího halového turnaje v Jaroměři. Obsadili jsme hezké 4. místo, přičemž výsledek je dnes rozhodně lepší než předvedená hra. 
     Bohužel los turnaje nám dnes přisoudil velice dlouhé čekání mezi zápasy a kluci se těžko dostávali do zápasového tempa. Do turnaje jsme vstoupili výhrou nad Hořicemi, následně remizovali se Svitavami. Tento soupeř ve svém dalším zápase rozdrtil Chlumec 9:0, což vlilo do hlav našich hráčů přesvědčení, že výhru nad Chlumcem máme už v kapse. Opak byl pravdou a byli jsme rádi za další remízu, poté co jsme vedli o 2 góly a zbytečně inkasovali. V posledním zápase ve skupině jsme si výhrou nad Lánovem upevnili 2.místo a zajistili postup do semifinále, kde nám již vzhledem ke zdravotnímu stavu nemohl pomoci Tomáš Zelený, do té doby náš nejlepší střelec. V bojích o medaile jsme tahali za kratší konec, kdy zápas s Velkým Poříčím (vytvořilo společný tým s Červeným Kostelcem) rozhodl soupeř dvěma rychlými góly již v 1. minutě. V souboji o bronz jsme opět narazili na Svitavy. Gólem Petra Kozy jsme vyrovnávali na 1:1, poté již soupeř strhl výhru na svou stranu. 
     Hodnocení turnaje - velké množství chyb v zadních řadách, málo předvedené kombinace. Po dnešním turnaji musíme zvážit, zda si někteří hráči zaslouží nominaci na turnaje, neboť jejich přístup je na pováženou. Pokud půlka týmu střídá na pokraji sil a druhá se ani nezpotí, zřejmě není něco v pořádku. 
 
za trenéry SP hodnotil :
Hronovský Vladimír
 
Sestava: Lukáš Vrba - Tomáš Kirschlager, Michal Dusílek, Matěj Lácha, Adam Lorenc, Jan Havelský, Jáchym Komár, Petr Koza, Tomáš Zelený
 
Výsledky : MFK - Jiskra Hořice 1:0 (Lácha), - Svitavy 2:2 (Kirschlager, Zelený), - Chlumec n.C. 2:2 (Koza, Zelený), - Lánov 3:2 (Zelený 2, Koza), - V.Poříčí 1:6 (Lácha), - Svitavy 1:4 (Koza)
 
Celkové pořadí : 1.Chrudim, 2.Velké Poříčí, 3.Svitavy, 4.MFK Nové Město n.M., 5.Hořice, 6.Chlumec n.C., 7.Jaroměř, 8.Zábrodí, 9.Lánov, 10.Holice

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 4 + 7: