MFK

Turnaj ml. přípravky r. 2009 v Jaroměři

03. 12. 2017 15:08 | autor: endymion

Dne 2.12.2017 se naše mužstvo ml. přípravky zúčastnilo silně obsazeného halového turnaje pro ročník 2009 v Jaroměři. Turnaje se účastnilo celkem 10 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Našimi soupeři byly týmy Sokola Třebeš Hradec Králové, Sokola Libchavy, Chlumce nad Cidlinou a Vrchlabí. Začátek turnaje s nám povedl, kdy v prvním zápase turnaje jsme porazili Sokol Třebeš 4:1 a ve druhém utkání jsem porazili Libchavy 2:0. Následovala dlouhá dvouhodinová pauza a po té jsme nastoupili k zápasu s Chlumcem n. Cidlinou. Zde jsme ještě minutu před koncem vedli 3:2, ale poté jsme  2 x inkasovali, kdy čtvrtý gól jsme dostali po rohovém kopu v poslední vteřině utkání. V posledním zápase skupiny jsme se utkali s týmem Vrchlabí, kdy celý zápas jsme měli jasně pod kontrolou, ale doplatili jsme na neproměnění několika vyložených šancí a zápas tak skončil 0:0, což znamenalo, že jsme ve skupině obsadili druhé místo a tím jsme postoupili do semifinále turnaje. 

Soupeřem byl suverénní vítěz druhé skupiny tým Pardubic. Zápas se nevyvíjel dobře a po 10 min. jsme prohrávali 0:5. V posledních třech minutách však hráči ztratili přehnaný respekt ze soupeře a snížili jsme na konečných 3:5. Toto utkání bylo pro naše hráče velkým ponaučením, že hrát se dá opravdu s každým.

V zápase o třetí místo jsme nastoupili proti našemu velkému rivalovi týmu Náchoda. Naši hráči byli namotivováni prohrou z minulého týdnu a chtěli vyhrát za každou cenu. To se však podepsalo na úvodu utkání, kdy jsme rychle po dvou zbytečných chybách prohrávali  0:2. Zlepšenou hrou se nám podařilo vyrovnat, ale vzápětí jsme opět 2 x inkasovali. Při závěrečném náporu se nám podařilo už jen snížit na konečných 3:4.

Celkově turnaj hodnotím jako úspěšný, a to nejen vzhledem k výsledku, ale hlavně k předvedené hře a bojovnosti, což potvrdila řada nezaujatých osob z řad tatínků, maminek, dědečků a babiček, kterým děkuji za podporu týmu. Pochvalu dnes zaslouží celý tým. 

Výsledky: 

MFK : Třebeš                     4 : 1

MFK : Libchavy                 2 : 0

MFK : Chlumec n. C.       3 : 4

MFK : Vrchlabí                  0 : 0

Semifinále:   MFK : Pardubice     3 : 5

o 3. místo:    MFK : Náchod          3 : 4

Sestava a branky:

Žďára Dan, Hubálek Matyáš (6x), Hanzl Jakub (2x), Řehák Samuel (2x), Poláček Václav (2x), Krč Jan (1x), Říha Ondřej (1x), Paar Adam (1x), Kučera Vojtěch, trenér Hubálek M.

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 8 + 6: