MFK

Tým r. 2009 se účastnil turnaje v Náchodě

29. 11. 2017 05:01 | autor: endymion

V sobotu 25.11. jsme doplnili účastníky turnaje r. 2008, který pořádal náš oddíl. Byli jsme zvědaví, jak kluci uspějí proti starším spoluhráčům, s nimiž ještě na jaře hráli v jedné kategorii, během podzimu se s nimi ale nepotkali ani v rámci tréninků. Výsledkem tohoto testu velmi dobrý výkon, který se líbil divákům i přítomným trenérům našeho klubu. Nezaostávali jsme v rychlosti, důrazu ani bojovnosti, síla chyběla pouze v zakončení, kde hráči dostali mnohem méně prostoru a času, než jsou zvyklí. Příjemným překvapením byl vyrovnaný průběh všech odehraných utkání, pro lepší celkové umístění chybělo pár gólů navíc. Kluci si alespoň vyzkoušeli něco z velkého fotbalu, kde o výsledku utkání často rozhoduje jediná šance.

Z jednotlivců je třeba vyzdvihnout výkon Dana Žďáry v brance, velmi spolehlivě hráli všichni obránci a dařilo se Kubovi Hanzlovi v útoku. Potěšilo nás několik kombinačních akcí, které si kluci troufli rozehrát i proti vyspělejším soupeřům a také fakt, že jsme se po obdrženém gólu nesesypali a pokračovali ve svém tempu dál. Poslední místo v turnaji proto výkonu neodpovídá, hodnotit musíme celkový projev mužstva, který nás opravdu příjemně překvapil.

Výsledky: MFK II. – Č. Kostelec 0:2, MFK II. – Malšova Lhota 2:4, MFK II. – MFK I. 1:1, MFK II. – Jaroměř 1:0, MFK II – Broumov 1:4, MFK II. - Náchod 2:3

Sestava: Žďára, Řehák, Leugner, Kučera, Bělobrádek, Poláček, T. Hubálek, M. Hubálek, Hanzl,

trenéři Bělobrádek a M. Hubálek

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 4 + 4: