MFK

25.11.2017 - MFK v Náchodě uspořádal turnaj pro ročník 2008

26. 11. 2017 05:33 | autor: endymion

Dne 25.11.2017 uspořádal MFK turnaj pro ročník 2008 a ml. v Náchodě, kterého se zúčastnilo 7 mužstev. Náš klub do turnaje nasadil 2 týmy. 

     Vzhledem ke kolizi s turnajem výběrů OFS, kterého se zúčastnili 2 hráči ročníku 2008 (a podíleli se na výhře v uvedeném turnaji) a onemocnění dalšího hráče večer před turnajem, jsme do turnaje vstoupili se dvěma hráči na střídačce. A vstup to byl vítězný, porazili jsme Jaroměř 1:0. Následovala šňůra 4 remízových zápasů, kdy jsme v posledních vteřinách vyrovnávali zásluhou Lukáše Lochmana proti Náchodu (roč.2009), obrali o body suveréna turnaje Červený Kostelec a hlavně jsme si rozdělili body s našimi kamarády z klubu, s týmem roč. 2009. V tomto zápase si možná hráči mysleli, že nám výhra spadne do klína a mladší hráči nebudou klást odpor. Opak byl pravdou a výborně chytající Dan Žďára nám nedovolil zvýšit vedení a naopak v závěru jsme si vsítili vlastní branku. Chuť si kluci spravili v posledním zápase s Broumovem, kdy krátce před koncem rozhodl o výhře Eliáš Kozák a tím nás katapultoval na konečné 2.místo. 
     Dnes si hráči vybrali slabší chvilku jen v novoměstském derby, jinak v ostatních zápasech bojovali tak, jak jsme je již dlouho neviděli. Výborně zahrála celá obranná řada v čele s Lukášem Lochmanem, stále se zlepšující výkony podávají Oliver Kozák a Štěpa Zámečník. Dobře dnes zahrál Vojta Bělobrádek a pochválit musím i Eliáše Kozáka, který ukázal, že se také umí porvat. Individuální ocenění pro nejlepšího brankáře si odnesl Štěpán Čáp, dnešní jistota v brance.
     Na závěr děkujeme rodičům za pomoc při organizaci turnaje a podpoře při zápasech, sponzorům a hlavně místopředsedovi klubu Ivo Janečkovi, bez něhož by se turnaj nekonal. 
 
Hronovský Vladimír
trenér SP
 
Sestava : Štěpán Čáp, Oliver Kozák, Lukáš Lochman, Štěpán Zámečník, Vojta Bělobrádek, Eliáš Kozák, Lukáš Nagy
 
Výsledky :  MFK - Jaroměř                        1:0 (Bělobrádek)
                           - FK Náchod                   2:2 (O.Kozák, Lochman)
                           - Sokol Malšova Lhota    1:1 (E.Kozák)
                           - MFK (2009)                  1:1 (Bělobrádek)
                           - Červený Kostelec         0:0
                           - Slovan Broumov           1:0 (E.Kozák)  
 
Pořadí : 1.Červený Kostelec, 2.MFK I., 3. Broumov, 4. FK Náchod, 5. FK Jaroměř, 6. Malšova Lhota, 7. MFK II.

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 3 + 9: