19.11.2017 - Muži v posledním zápase roku vysoko prohráli

19. 11. 2017 07:43 | autor: endymion

MFK Nové Město nad Metují - SK Libčany 0:6 (0:1)

Sestava MFKFlígr - Jelen, Kollár (66. Soumar), Srubjan, Lelek, Klikar (72. Hůlek), Vít (81. Darebník), Borůvka, Zákravský, Nejman, Semerák (72. Zítko)

Domácí začali poslední zápas roku aktivně a prvních deset minut soupeře přehrávali. Ten vystrčil růžky až v 15. minutě a rovnou jeho akce skončila brankou, jenže z postavení mimo hru. V 24. minutě stříleli těsně nad branku domácí a taktéž skončila střela hostí v 34. minutě. V 39. minutě vstřelili hosté další branku, jenže opět z postavení mimo hru. Regulérní branky se dočkali až v 43. minutě, kdy skórovali hlavou po rohovém kopu - 0:1.

O osudu utkání rozhodlo 15 minut mezi 55. a 70. minutou, kdy hosté vstřelili 4 branky! V 78. minutě ještě přidali jeden gól a uzavřeli tak výsledek zápasu na 0:6.