12.11.2017 - Starší dorost opět zvítězil

14. 11. 2017 06:04 | autor: endymion

MFK Nové Město nad Metují - Červený Kostelec/Česká Skalice  3 : 0  (poločas 1 : 0)

Branky: 36´ Hůlek Dušan, 72´ Flígr Dominik, 87´ Zamastil Dominik

Sestava MFK: Hůlek Martin - Fidra Jakub, Lelek Ivo, Holčík Lukáš, Zamastil Dominik - Zítko Daniel, Hůlek Dušan, Novák Tomáš, Ťokan Vojtěch (67´ Petráš Šimon) - Borůvka Adam, Flígr Dominik

Od prvních minut utkání bylo jasné, že nás čeká těžký zápas. Soupeř byl důrazný v osobních i hlavičkových soubojích a z počátku nás převyšoval. Postupem času se nám podařilo herní důraz vyrovnat, první poločas byl naprosto vyrovnaný s brankovými příležitostmi na obou stranách. Jediný, kdo se dokázal v prvním poločase gólově prosadit, byl Dušan Hůlek.

Se vstupem do druhého poločasu jsme začali získávat mírnou převahu, nicméně zápas se zlomil v náš prospěch až s druhou vstřelenou brankou Dominika Flígra, který pěknou křižnou střelou z hranice velkého vápna překonal brankáře hostů. Závěrem utkání se ještě po pěkné kombinační akci Šimona Petráše s Dominikem Zamastilem prosadil Dominik Zamastil.

Závěrem nutno konstatovat, že jsme byli svědky pěkného vyrovnaného utkání s kvalitním soupeřem, jehož postavení v tabulce absolutně neodpovídá předvedenému výkonu a tento tým určitě v jarní části bude stoupat tabulkou. Nám pomohl zlepšený výkon ve druhém poločase a to, že jsme dokázali proměnit brankové příležitosti po chybách soupeře.

Všem hráčům děkujeme za předvedený výkon.

Trenéři: Ivo Janeček, Václav Soukup