12.11.2017 - Mladší žáci hráli v Černilově

13. 11. 2017 17:43 | autor: endymion

Hoši děkujem ! V neděli 12.11. jsme s MŽ odehráli odložené a tedy i poslední kolo podzimní části KP MŽ. Pro toto období za přijatelného počasí a na velmi dobře připraveném hřišti v Černilově. A musíme zdůraznit – odehráli jsme ho „s grácií“. Tentokrát jsme nevyužili pomoci hráčů SP, roč. 07´, kteří se v daném čase účastnili HT v Jaroměři. Poprvé, a zároveň pro podzim i naposled, jsme si vystačili s hráči této kategorie a tedy pro nás v téměř nejlepším možném složení. A na hřišti to bylo znát. Hned v úvodu jsme domácí zaskočili a dostali se do dvoubrankového vedení. Černilovu se však do přestávky podařilo vyrovnat. Hrál se velice líbivý fotbal „nahoru dolu“, s mnoha využitými a, jak je naším špatným zvykem, i nevyužitými brankovými příležitostmi, tentokrát ale se šťastným koncem pro nás. Velmi dobrou hrou jsme domácí nakonec porazili 5 : 4. Naopak proti „papírově“ slabšímu soupeři z Vamberka jsme, i přes naši nátlakovou hru na soupeřově polovině a nespočet „gólovek“, museli obracet nečekanou průběžnou ztrátu o 2 góly. Naštěstí se nám do přestávky podařilo snížit a ve druhém poločase proměnit dvě z asi dvaceti dalších příležitostí v gól. Jedinkrát v sezóně jsme tedy dokázali zvítězit v obou utkáních a uhrát plný počet 6-ti bodů. I přesto, že by to v tomto věku mělo být pro kluky už samozřejmostí, patří jim velké poděkování za energii, chuť a vůli, s jakou tato utkání odehráli. Zároveň velký dík i rodičům a blízkým za jejich podporu (s dopravou, s focením, s fanděním, …), s kterou nám celý podzim pomáhali a vycházeli vstříc. Tak „my všichni“ jen tak dál a hurá do zimní přípravy a halových turnajů !

Sestava: Bašek Dominik, Valtera Petr, Matouš Pavel, Týfa Tobiáš, Uhlíř Jakub, Zítko Tomáš, Knap Lukáš, Čížek Vojtěch, Kuřátko David, Holý Tomáš