MFK

12.11.2017 - Ročník 2007 odehrál halový turnaj

13. 11. 2017 04:40 | autor: endymion

V neděli 12.11. čekal první halový turnaj i ročník 2007. Výsledky ukazují, že se jednalo o velice vyrovnané zápasy, kdy jen soupeř z Chocně byl nad síly všem ostatním. 

     Do turnaje jsme vstoupili smolnou prohrou a remizou, chuť jsme si zpravili až ve třetím zápase. Následovala lekce od Chocně a prohra s Velkým Poříčím, které nás do šancí moc nepouštělo. S Jaroměří jsme odehráli vyrovnaný zápas, který jsme určitě nemuseli prohrát, ale soupeř byl o gól z penalty lepší. Nejlepší výkon jsme se schovali do posledního zápasu, kdy jsme za bouřlivé atmosféry (fandili nám domácí hráči z Jaroměře, kterým jsem mohli pomoc k lepšímu umístění)  porazili Vysokou nad Labem.
     Celkové 5. místo je pro některé možná zklamáním, z trenérského pohledu jej hodnotím stejně jako turnaj roč. 2008 z předchozího dne, a vlastně jako celou sezonu. Tedy pozitivně. Příležitost dostává co nejširší kádr, což je důležité pro naši budoucnost.  
     Dnes kluci předvedli týmový výkon, drželi nás tradiční opory za podpory ostatních. Nechtěl jsem jmenovat jednotlivce, ale musím zmínit Martina Vecka, který se postupnými krůčky stává důležitým hráčem týmu. 
 
Sestava : Lukáš Vrba, Michal Dusílek, Tomáš Zelený, Jan Havelský, Jáchym Komár, Tomáš Kirschlager, Petr Koza, Martin Vecko, Matěj Lácha
 
Výsledky : MFK - TJ Sokol Třebeš              0:1 
                            TJ Jiskra Hořice              1:1 (Havelský) 
                            FK Náchod                      4:2 (Zelený 2x, Komár, Vecko)
                            FK Choceň                      1:8 (Vecko)
                            TJ Velké Poříčí                 0:2
                            FK Jaroměř                      2:3  (Lácha, Kirschlager)
                            FK Vysoká nad Labem     3:0 (Lácha, Havelský, Vecko)
 
Pořadí :  1.Choceň, 2. Třebeš, 3. Velké Poříčí, 4. Jaroměř, 5. MFK, 6. Hořice, 7. Vysoká nad Labem, 8. Náchod

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 8 + 6: