MFK

4.11.2017 - Starší přípravka odehrála poslední kolo

04. 11. 2017 22:06 | autor: endymion

V sobotu 4.11. jsme v domácím prostředí odehráli poslední kolo krajského přeboru. 
 
1.tým - První poločas proti Náchodu vybojoval remízu vstřelením gólu v posledních vteřinách Tomášem Zeleným na 2:2. V druhém poločase se ujal vedení, ale po obdržení několika gólů již ke konci zápasu na hru zcela rezignovala většina mužstva. Stav, se kterým jsme se setkali za sezonu již několikrát. Překvapivě to tým nepoznamenalo do následného utkání s Dobruškou/Opočnem a v obou poločasech odehrál proti tomuto celku jedno z nejlepších utkání v této sezoně. To vše za velkého povzbuzování rodičů. Zápas byl orámován nádhernými góly Tomáše Kirschlagera a Matyáše Čapka.
 
2.tým - Odehrál dva vyrovnané poločasy s Náchodem, škoda jen nevyužitých příležitostí a zbytečně inkasovaných gólů. Proti týmu Dobruška/Opočno jsme také zcela nepropadli, soupeř byl ale důraznější a do zakončení nás téměř nepustil. Kaňkou na dnešním turnaji byla naše malá produktivita a hloupě obdržené góly. 
 
     Dnes jsme využili opět téměř celý kádr obou ročníků, šanci zahrát si dostávají všichni hráči, což se někdy odráží na celkovém výsledku. Ale nic jiného, než herní praxe, nám do budoucna nepomůže. 
 
     Tímto turnajem jsme zakončili podzimní část sezony. Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého. Samozřejmě se někomu nemusí líbit předváděná hra a výsledky, ale z celkového pohledu je u hráčů vidět posun a celkové zlepšení. Děkujeme za podporu rodičům, bez které bychom se neobešli.
 
trenéři MP :
Vladimír Hronovský
Milan Vrba
 

Sestava :

1. tým  - Lukáš Vrba - Martin Vecko, Tomáš Kirschlager, Tomáš Zelený, Petr Koza, Jan Havelský, Adam Lorenc, Karel Dašek, Jáchym Komár, Matyáš Čapek

2. tým - Štěpán Čáp - Fanda Škoda, Lukáš Lochman, Štěpán Zámečník, Adam Hronovský, Vojtěch Bělobrádek, Oliver Kozák, Eliáš Kozák, Matěj Lácha, Lukáš Nagy

Výsledky :

MFK -  FK Náchod  5:11

1. tým   3:8 (2:2, 1:6)

branky : Havelský 2x, Zelený

2.tým    2:3 (2:1, 0:2)

branky :   Lochman, Škoda

MFK - Opočno/Dobruška   4:11

1.tým  4:4 (2:2, 2:2)

branky :  Zelený 2x, Kirschlager, Čapek

2.tým   0:7 (0:4, 0:3)

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 3 + 7: