Starší dorost po první prohře dvakrát zvítězil

01. 11. 2017 04:52 | autor: endymion

MFK Nové Město nad Metují - Hronov / Starkov  7 : 0 (poločas 4 : 0)

Branky: 11´,21´,81´ Flígr Dominik, 25´ Hůlek Dušan, 28´Sivý Marian, 56´ Borůvka Adam, 78´ Tesař Filip

Sestav MFK: Hůlek Martin - Zítko Daniel, Lelek Ivo, Holčík Lukáš, Zamastil Dominik - Petráš Šimon, Novák Tomáš, Hůlek Dušan (46´ Fidra Jakub) - Borůvka Adam, Flígr Dominik - Sivý Marian (61´Tesař Filip)

Po první prohře této sezony z minulého týdne jsme nastoupili v neděli 22.10.2017 k dalšímu utkání Krajského přeboru staršího dorostu. V domácím prostředí jsme přivítali mužstvo Hronov/Stárkov.

Utkání se hrálo opět na těžkém promoklém terénu. Od prvních minut zápasu bylo na našich hráčích vidět, že chtějí napravit propad z minulého týdne z utkání s Pardubičkami. Nebyla to žádná velká podívaná, která nešla s ohledem na hrací plochu ani realizovat, ale poctivě odmakaný zápas, který jsme potřebovali, aby nás nastartoval do posledních čtyř kol podzimní části.

V neděli nás potěšil celek Pardubiček, který pouze remizoval a následně prohrál na penalty v Červeném Kostelci. Tímto výsledkem nám po týdnu vrátil první příčku v tabulce Krajského přeboru staršího dorostu.

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - MFK Nové Město nad Metují  2 : 4 (poločas 1 : 3)

Branky: 24´Holčík Lukáš, 32´Borůvka Adam, 36´Flígr Dominik, 68´Hůlek Dušan

Sestava MFK: Hůlek Martin - Petráš Šimon (73´Fidra Jakub), Lelek Ivo, Zítko Daniel, Holčík Lukáš - Novák Tomáš, Zamastil Dominik, Borůvka Adam, Hůlek Dušan - Sivý Marian, Flígr Dominik

V sobotu 28.10.2017 jsme nastoupili k dalšímu utkání Krajského přeboru staršího dorostu, tentokrát na hřišti FC Spartak Rychnov nad Kněžnou. Vstup do utkání se nám herně vydařil a soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu. Brankové příležitosti se nám však nedařilo zužitkovat. Potvrdilo se pravidlo "nedáš, dostaneš" a soupeř se z ojedinělého útoku ve dvacáté první minutě ujal vedení. O tři minuty později jsme vyrovnali stav zápasu a do poločasu odskočili na rozdíl dvou branek. Z hlediska herního projevu se nám první poločas vydařil.

Druhý poločas byl z naší strany plný nepřesností. Naštěstí jsme dokázali na kontaktní branku domácího týmu ze šedesáté sedmé minuty odpovědět naší čtvrtou brankou a utkání dotáhnout do vítězného konce.