MFK

28.10.2017 - Mladší přípravka odehrála poslední kolo okresního přeboru

31. 10. 2017 04:58 | autor: endymion

Poslední kolo okresního přeboru mladších přípravek jsme odehráli v sobotu 28.10. v Červeném Kostelci. V chladném a deštivém počasí podal náš tým solidní výkon. Tentokrát jsme ponechali na dobrovolnosti hráčů i rodičů, kdo si bude chtít zahrát oba víkendové dny. Sešel se kombinovaný tým, v němž se hráči ročníku 2010 neztratili, na kvalitní soupeře ale ještě nestačili. Naopak zkušenější hráči ročníku 2009 měli koncovky utkání pevně v rukou a nebýt fatálních chyb brankářů (kterým jsme již v této sezóně odvykli), mohli jsme všechna utkání vyhrát. Důležitější než výsledky je ale spolupráce mezi ročníky, starší kluci musejí své mladší spoluhráče na hřišti vést. Což se v sobotu chvílemi i dařilo. Individuálně je třeba za dobrý výkon pochválit Sama Řeháka, Kryštofa Znamenáčka a Pepu Hubálka.

Sestava: Vojta Kučera, Kuba Hanzl, Kryštof Znamenáček, Ríša Plašil, Vojta Čáp, Kuba Bělobrádek, Sam Řehák, Pepa Hubálek, Danda Dušek, trenéři Bělobrádek, Hubálek

Výsledky:

MFK – Č. Kostelec 8:8, MFK – Provodov 4:7, MFK – Machov/Police 4:4

Nedělní turnaj měl být jediným turnajem mladší přípravky na domácím hřišti (v okresním přeboru jsme nehostili ani jeden turnaj, v krajském přeboru tento jediný). Nominováni tak byli úplně všichni hráči, kteří nastoupili v podzimní části sezóny nebo s námi trénovali. Bohužel nepřízeň počasí znemožnila natěšeným fanouškům výkon našich malých fotbalistů shlédnout. Snad se nám na jaře bude diplomaticky (pořadatelstvím turnajů) i počasím dařit lépe, fotbalově to vůbec nebylo špatné!

Jan Bělobrádek

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 2 + 2: