MFK

28.10.2017 - Starší žáci podlehli Rychnovu

28. 10. 2017 15:59 | autor: endymion

Opět na domácím hřišti odehráli starší žáci v sobotu 28.10. mistrovské utkání s Rychnovem nad Kněžnou. Z počátku jsme aktivnější, máme územní převahu, ale kombinace Rücker – Čerenkov, ani střela Davida Rückera chvíli poté, branku soupeře neohrozili. A tak skóre zápasu otevírá soupeř, když v 7. minutě propadáme v obraně a soupeř nás trestá. Ale přesto se dál tlačíme před soupeřovu branku. Petr Čerenkov na pravé straně vybojoval míč, uvolnil se a následná střela Adama Buriánka jde po teči mimo. Po následném rohovém kopu se v soupeřově šestnáctce strhává trma-vrma, kterou zakončují střely Davida Rückera levou, následně pravou nohou a ta se od soupeře odráží do branky a je vyrovnáno. Ve 12. minutě se po pravé straně uvolňuje David Rücker, nahrává před branku Adamu Buriánkovi, ale ani jeho střela, ani následné dorážky skóre zápasu nemění. Mění jej však jiní. Ve 22. minutě hloupě propadáme v obraně a soupeř jde do vedení. Stále ale hrajeme aktivně a dvě minuty na to David Rücker vysílá na bránu soupeře střelu, nebo to měl být centr, každopádně míč skončil jen na břevnu soupeřovy svatyně.  A tak přichází trest. V 29. minutě si soupeř dělá z našich zadních řad „dobrý den“ a poločas vyhrává o dvě branky. Druhá půle už naší strany tak živá nebyla. Naše akce většinou končili ještě před velkým vápnem soupeře, Adam Buriánek sice nastřeli tyč, ale z téměř nulového úhlu. A tak se s přibývajícím časem, a našimi ubývajícími silami, začal stále více a stále nebezpečněji začal prosazovat soupeř. Góly si však nechal až na závěr zápasu.

První půle dobrý výkon, jenže místo abychom dali tři góly tak tři dostaneme. Druhá půle byla z naší strany o herní (ne)zkušenosti, ale hlavně o fyzičce. Palec nahoru je dnes pro Adama Buriánka, chyběla tomu jen ta třešnička v podobě gólu (a lepší fyzička). Palec dolů si za první poločas vysloužil Tomáš Smola. Minulý týden na stejném postu sestavy sbíral míče, narušoval hru soupeře. Ale dnes kolem něj hra tak nějak plynula a jako co ?      

Sestava MFK: Tomáš Bartošík - Petr Valtera, Lukáš Knap, Matyáš Novotný, Jakub Čtvrtečka, Josef Novák, Tomáš Smola, Petr Čerenkov, Adam Buriánek, Jan Šafář, Davis Rücker, Vojtěch Čížek, Tobiáš Týfa

MFK : FC Spartak Rychnov nad Kněžnou  1:5  (1:3)

Branky MFK: vlastní RK                

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva SŽ

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 2 + 1: