MFK

21.10.2017 - Sobotní turnaje mladší přípravky

23. 10. 2017 03:49 | autor: endymion

Sobota 21.10. přinesla poslední termínový souběh podzimní části sezóny, který jsme opět chtěli pouze přežít. Povedlo se s vypětím všech sil, hráčů, rodičů i trenérů.
K turnaji krajského přeboru jsme zajížděli do Solnice, kde nás kromě domácích čekal tým Náchoda. Už jsme pochopili, že se Solnicí mohou hrát pouze fyzicky vyspělejší a zkušenější hráči, nováčky nemá význam na hřišti s takto kvalitním soupeřem trápit. Díky omluvám a nemocem tak turnaj nakonec odehrálo 11 statečných, tj. jeden tým zcela bez střídání, druhý s jediným hráčem navíc.
Proti Solnici jsme potvrdili zlepšující se herní i výsledkovou tendenci. Soupeři samozřejmě nadále nemůžeme konkurovat, zlepšujeme se ale v nasazení i organizaci hry. Jako jediný tým v soutěži si s tímto soupeřem udržujeme průměr pod 10 branek za poločas a pravidelně branky i dáváme. Kluci se velmi snažili i proti Náchodu, který opět postavil A a B tým. B tým pohodlně přehráváme, na A tým nestačíme, samozřejmě i vinou úbytku sil. Vždyť odehrát 80 minut bez střídání na malém hřišti, kde se nedá odpočívat, by byl problém i pro nejednoho hráče našeho áčka. Kluci zaslouží pochvalu, tentokrát na hřišti odevzdali maximum úplně všichni.
Mužstvo složené z hráčů ročníku 2010 odehrálo předposlední kolo okresního přeboru v Broumově. V prvním zápase proti Machovu/Polici náš tým rychle prohrával 3:0, ale zlepšeným výkonem a i výsledkem z druhého poločasu 1:1, jsme nakonec prohráli 4:1. Ve druhém zápase proti mnohem lépe fyzicky disponovanému soupeři ze Zábrodí náš tým prohrál vysoko 9:0. V posledním zápase proti domácímu Broumovu se odehrál tuhý boj, ve kterém jsme nakonec těsně padli a prohráli 4:3. Vzhledem ke složení a možnosti pouze jednoho hráče na střídání lze naše mužstvo pochválit za bojovnost, svým výkonem pak mile překvapil Danda Dušek.

Turnaj Solnice:
První tým: Leugner, Poláček, Bělobrádek, Kučera, Řehák, trenér T. Leugner
Druhý tým: Paar, Jakl, M. Hubálek, Říha, Krč, Hanzl 

trenér J. Bělobrádek

Výsledky:

MFK – Solnice 7:34

MFK – Náchod 17:23

Turnaj Broumov:
Sestava: Plašil, Čáp, Znamenáček, Tichý, Dušek, Škoda

trenér M. Hubálek

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 1 + 3: