7.10.2017 - Turnaje mladších přípravek

08. 10. 2017 18:45 | autor: endymion

V sobotu 7.10. jsme odehráli další kolo okresního přeboru, tentokrát v Polici nad Metují. Turnaje se zúčastnil kombinovaný tým, složený převážně z hráčů ročníku 2010, posílený o 3 zkušenější hráče ročníku 2009. S domácími jsme na úvod odehráli vyrovnaný zápas, ale nakonec podlehli 3:4. Podobný byl i průběh zápasu s Machovem (2:4). S posíleným týmem Červeného Kostelce jsme po gólových hodech nakonec vyhráli těsně 10:9. Celkově se turnaj nepovedl, hráči podali výkon na spodní hranici svých možností, zejména pak ti, na které se spoléhalo nejvíce. Omluvou pro ně není ani těžký terén.
Sestava: Hanzl, Kučera, Hubálek M., Znamenáček, Plašil, Paar, Krč, Tichý, Jakl, trenér: Martin Hubálek

V neděli 8.10. jsme v ještě horším počasí odehráli další kolo krajského přeboru proti domácímu Náchodu a spojenému týmu Dobruška/Opočno. Po dohodě s oběma soupeři odehrály zápasy stejné ročníky, i když náš tým 2010 měl posily z ročníku 2009. Nováčkovský tým v prvním zápase dominoval, hráči si s chutí zastříleli a výrazně vyhráli. S Dobruškou/Opočnem šlo výsledkově o zápas dvou rozdílných poločasů, kdy druhý ovlivnily laciné góly z naší rozehrávky. Nicméně nováčci se tuto činnost musejí naučit, výsledky nejsou v tomto ohledu důležité. Pozitivem byl herní projev tohoto týmu, kterému se zejména ve druhém zápase dalo jednoznačně říkat fotbal. Tým ročníku 2009 proti svým vrstevníkům nezklamal, největším společným soupeřem byl tentokrát podmáčený trávník. S Náchodem jsme měli lepší starty do obou poločasů, v jejich průběhu ale domácí získali převahu zejména díky individuální výbavě svých hráčů a po zásluze zvítězili. Druhé utkání se změnilo v opravdový boj, o čemž svědčí v této kategorii nevídaný fakt, že ve druhém poločase padl jediný gól. Celkově jsme tak obě utkání vyhráli díky širšímu kádru hráčů, což se projevilo v kvalitě druhému týmu. Touto cestou musíme pokračovat, naši sousedé dokáží již v této kategorii postavit jen jeden výběrový tým. Největším kladem dopoledne je, že si kluci zahráli s vyrovnanými soupeři, naopak můžeme jen doufat, že nám z extrémní zimy a deště neonemocní. Sezóna totiž ještě zdaleka nekončí!

Sestavy:
Tým 2009: Ježek, Žďára, M. Hubálek, Říha, Leugner, Řehák, Bělobrádek (Hanzl), trenér: Martin Hubálek
Tým 2010: Paar, Kučera, T. Hubálek , Škoda, Krč, Čáp, Hanzl (Bělobrádek), trenéři: Jan Bělobrádek, Tomáš Leugner