MFK

7.10.2017 - Starší přípravka odehrála turnaj na domácí půdě

08. 10. 2017 05:29 | autor: endymion

V sobotu 7.10. jsme odehráli první letošní turnaj na domácím "hřišti". Stav travnaté plochy byl na hraně únosnosti, bylo jen na hráčích, jak si s nepříznivým terénem poradí. První zápas jsme odehráli s Náchodem, ve druhém jsme se potkali znovu s Kostelcem/Častolovicemi a v konečném výsledku jsme opět zaostali.
 
1. tým - První poločas s Náchodem byl tím nejlepším, co dnes hráči předvedli. Po špatném začátku otáčíme výsledek z 0:2 na 4:2. Dále má výkon sestupnou tendenci. S papírově slabším týmem Náchoda prohráváme, což pokračuje i v dalším zápase, zejména se nám vůbec nepovedl první poločas s Kostelcem. Dobře zahrál náš nováček Adam Lorenc.
 
2.tým - Dnes hráči předvedli jeden ze svých nejlepších výkonů, kdy vydrželi hrát ve vysokém tempu po celý turnaj. Dnes nemám hráčům co vytknout, všichni bojovali a nic nevypustili. Takže zbývá jen chválit. Jedinou kaňkou bylo neproměňování šancí, což se projevilo v konečných výsledcích. Ve druhém poločase s Náchodem jsme o výhru přišli brankou v posledních vteřinách, s Kostelcem jsme ve druhém poločase také prohráli, přesto jsme si vypracovali několik šancí a obdržené góly byly spíše po našich chybách, pramenících z únavy, než po vypracovaných akcích soupeře. Dobře nám dnes zachytal Štěpán Čáp, nejlepším hráčem v týmu byl Fanda Škoda.  
     Poděkování zaslouží Michal Dusílek a Matěj Lácha, kteří přijeli pomoc po odehrání zápasu za mladší žáky a rodiče, kteří nám v průběhu zápasů fandili. 
 
trenéři MP :
Vladimír Hronovský
Milan Vrba
 

Sestava :

1. tým  - Lukáš Vrba - Martin Vecko, Tomáš Kirschlager, Tomáš Zelený, Petr Koza, Jan Havelský, Karel Dašek, Adam Lorenc, Michal Dusílek

2. tým - Štěpán Čáp - Fanda Škoda, Lukáš Lochman, Štěpán Zámečník, Adam Hronovský, Vojtěch Bělobrádek, Lukáš Kumprecht, Matěj Lácha

Výsledky :

MFK - FK Náchod   12:7

1.tým  7:6 (4:2, 3:4)

branky :  Havelský 3x, Zelený 2x, Dašek, Vecko

2.tým   5:1 (4:0, 1:1)

branky : Hronovský 3x, Kumprecht 2x

MFK -  Kostelec/Častolovice  10:17

1. tým   2:11 (0:7, 2:4)

branky : Zelený 2x

2.tým    8:7 (5:1, 3:5)

branky :  Lácha 3x, Hronovský 2x, Bělobrádek 2x, Lochman

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 1 + 9: