7.10.2017 - Starší přípravka odehrála turnaj na domácí půdě

08. 10. 2017 05:29 | autor: endymion

V sobotu 7.10. jsme odehráli první letošní turnaj na domácím "hřišti". Stav travnaté plochy byl na hraně únosnosti, bylo jen na hráčích, jak si s nepříznivým terénem poradí. První zápas jsme odehráli s Náchodem, ve druhém jsme se potkali znovu s Kostelcem/Častolovicemi a v konečném výsledku jsme opět zaostali.

1. tým - První poločas s Náchodem byl tím nejlepším, co dnes hráči předvedli. Po špatném začátku otáčíme výsledek z 0:2 na 4:2. Dále má výkon sestupnou tendenci. S papírově slabším týmem Náchoda prohráváme, což pokračuje i v dalším zápase, zejména se nám vůbec nepovedl první poločas s Kostelcem. Dobře zahrál náš nováček Adam Lorenc.

2.tým - Dnes hráči předvedli jeden ze svých nejlepších výkonů, kdy vydrželi hrát ve vysokém tempu po celý turnaj. Dnes nemám hráčům co vytknout, všichni bojovali a nic nevypustili. Takže zbývá jen chválit. Jedinou kaňkou bylo neproměňování šancí, což se projevilo v konečných výsledcích. Ve druhém poločase s Náchodem jsme o výhru přišli brankou v posledních vteřinách, s Kostelcem jsme ve druhém poločase také prohráli, přesto jsme si vypracovali několik šancí a obdržené góly byly spíše po našich chybách, pramenících z únavy, než po vypracovaných akcích soupeře. Dobře nám dnes zachytal Štěpán Čáp, nejlepším hráčem v týmu byl Fanda Škoda.
     Poděkování zaslouží Michal Dusílek a Matěj Lácha, kteří přijeli pomoc po odehrání zápasu za mladší žáky a rodiče, kteří nám v průběhu zápasů fandili.