MFK

7.10.2017 - Starší žáci prohráli na těžkém terénu v Broumově

08. 10. 2017 05:28 | autor: endymion

Na velice těžkém a podmáčeném terénu pokračoval pro starší žáky krajský přebor v sobotu 7.10. zápasem na hřišti Slovanu Broumov.

Začátek tradičně zaspáváme a soupeř po dvaceti vteřinách, z první akce, jde do vedení. Soupeř má převahu a mi hrozíme jen z brejků. Jenže střelu Adama Buriánka soupeřův gólman vytěsnil nad a akce Rücker – Šafář se k zakončení ani nedostala. Nedáš – dostaneš a tak soupeř ve 14. minutě navyšuje vedení. O dvě minuty později jsme opět v rychlém protiútoku, jenže Honza Šafář jej řeší individuálně na místo přihrávky osamocenému Davidu Rückerovi. Ve 32. minutě se dostává do úniku David Rücker a snad z obavy aby nepřestřeli se napřahuje ke střele téměř z poloviny hřiště a střela zapadá za záda gólmana soupeře. Bohužel druhý poločas začíná obdobně jako ten první. Nedůrazný odkop Petra Valtery nabízí třetí gól soupeři a naše hra se hroutí. V 16. minutě nechávají naši obránci gólmana na holičkách, ten si sice tváří v tvář útočníkovi na střelu sáhl, brance ale nezabránil. A když v 22. minutě neuhlídal Matyáš Novotný dorážejícího soupeře je náš gólový příděl uzavřen.

 

Nemůžeme se vymlouvat na terén, ten byl pro obě mužstva stejný. Zatímco soupeř dobře a jednoduše kombinuje a na minimum přihrávek projíždí našimi řadami jako nůž máslem (v tomto případě spíš blátem) naše přihrávky se topí v nepřesnostech o zpracování míče ani nemluvě. Kluci si musí sami sáhnout do svědomí, zda je fotbal baví a zda jsou ochotni se pro tým umazat.  

Tomáš Bartošík – vedoucí mužstva SŽ

Sestava MFK: Bartošík - Valtera, Novotný, Vacek, Novák, Knap, Čerenkov, Ťokan, Buriánek, Šafář, Rücker, Smola

MFK : Slovan Broumov  1:5  (1:2)

Branka MFK: Rücker

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 6 + 4: