30.9.2017 - Starší dorost vysoko zvítězil

01. 10. 2017 04:31 | autor: endymion

TJ Tatran Hostinné - MFK Nové Město nad Metují  1 : 12  (poločas 0 : 8)

Branky: 3´, 15´ Zítko Daniel, 7´, 16´, 22´, Flígr Dominik, 8´ Borůvka Adam, 11 Zamastil Dominik, 29´, 50´ Hůlek Dušan,  46´, 67´ Sivý Marián, 55´ Tesař Filip

Sestava MFK: Hůlek Martin - Holčík Lukáš, Lelek Ivo, Fidra Jakub - Petráš Šimon, Zítko Daniel,  Zamastil Dominik (46´ Sivý Marian) - Novák Tomáš -  Flígr Dominik, Hůlek Dušan, Borůvka Adam (46´ Tesař Filip)

Bez ohledu na výsledek utkání nutno podotknout, že domácí tým nastoupil do zápasu se sedmi hráči ročníku 2002 (tedy o 2-3 roky mladšími než jsou naši borci). Přejeme jim, aby vydrželi a i přes nepříznivé skóre se fotbalu věnovali a věříme, že se výsledky dostaví.

Cílem pro náš tým bylo jednak "protočení" hráčů na postech, na kterých nejsou zvyklí hrát a také vyzkoušení ofenzivního herního systému 3-3-1-3. Nebudeme hodnotit utkání, jelikož výsledek hovoří jasně.

Vyzvedneme pouze několik pozitiv:

Adam Borůvka odehrál velmi kvalitně první poločas a odjel doplnit náš "A" tým, následně po utkání doplnili "A" tým hráči Dominik Flígr, který odehrál další poločas utkání KP mužů a Dušan Hůlek, který střídal v druhém poločase v "A"týmu.

Marian Sivý, který se vrátil po zranění, odehrál velmi kvalitně druhý poločas, vstřelil  dvě branky a výrazně upozornil na svůj potenciál.

Filip Tesař se zúčastnil utkání i přes to, že je nachlazený.

Děkujeme všem hráčům za předvedené výkony a následně též všem rodičům, kteří poskytli logistický servis na utkání.

Trenéři: Soukup Václav, Janeček Ivo