MFK

23.4.2017 - Mladší přípravka hrála na domácí půdě

24. 04. 2017 16:17 | autor: endymion

V neděli 23.4.2017 jsme odehráli náš jediný jarní turnaj na domácím hřišti. Soupeřem nám byly dva nejlepší týmy podzimní části soutěže, společný tým Rozkoš/Velká Jesenice a Solnice. 

Tým složený z hráčů ročníku 2008 se v prvním poločase utkal s Rozkoší, která dnes nepřijela ve své nejsilnější sestavě a tím jsme dostali šanci k uhrání přijatelného výsledku. Naopak ve druhém poločase s Velkou Jesenicí jsme podali jeden z nejhorších výkonů, nefungovala nám hra v obraně a nedařilo se nám ani v útočné činnosti. Téměř celý tým si vybral slabší chvilku, čímž nijak nesnižuji výkon Velké Jesenice, jejichž i vzrůstem nevelcí hráči těm našim řádně motali hlavy. Nakonec jsme byli rádi za remizu. Náladu jsme si zlepšili v zápase se Solnicí, která má oba týmy postavené téměř kompletně z velmi dobrých hráčů roč. 2009. Kluci podali dobrý týmový výkon, kdy v prvním poločase jsme za nepříznivého stavu nepřestali hrát a vydřeli jsme remízu, v tom druhém jsme soupeře porazili a hlavně díky vynikajícím zákrokům Štěpána Čápa v brance udrželi čisté konto. Dnes dobře zahrál Fanda Škoda a hlavně v zápase se Solnicí celá "základní sestava" roč. 2008. Doufám a věřím, že se těmto hráčům výkonnostně přiblíží i další, u kterých bychom očekávali větší důraz a větší snahu pomoc týmu. Dnes opět patří velký dík rodičům, kteří vytvořili bouřlivou atmosféru a společně s hráči si užili závěrečnou děkovačku. 
 
Tým ročníku 2009 odehrál 3 herně i výsledkově solidní poločasy, výrazněji jsme zaostávali až posledním se Solnicí. Je znát, že naši hráči mají ve srovnání s nejlepšími menší herní praxi. Zlepšování je ale patrné, v podzimním prvním kole jsme se stejnými soupeři prohrávali dvoucifernými výsledky. Tým táhl výkon Vaška Leugnera, který v poli i v brance zabránil řadě gólů, ale i na ostatních hráčích je vidět zvolna se zvyšující sebevědomí a chuť do hry. V následujících 2 kolech snad již budeme kompletní a s papírově slabšími soupeři se popereme o první jarní vítězství.
 
 
trenéři MP - 
Vladimír Hronovský
Jan Bělobrádek
 
Sestava :
 
tým "A" 2008 : Štěpán Čáp, Gabriel Váňa, Lukáš Lochman, Štěpán Zámečník, František Škoda, Eliáš Kozák, Vojta Bělobrádek, Adam Hronovský
 
tým "B" 2009 : Jakub Hanzl, Vojtěch Kučera, Samuel Řehák, Matyáš Hubálek, Václav Poláček, Jakub Bělobrádek,Václav Leugner, Oliver Kozák a Lukáš Kumprecht (2008)
 
 
Výsledky :
 
MFK Nové Město n.M. - Rozkoš/Velká Jesenice  9:10
 
tým "A"  7:5 (3:1, 4:4)
 
branky : Hronovský 4x, Lochman 2x, Eliáš Kozák
 
tým "B"  2:5 (0:1, 2:4) 
 
branky : Poláček 2x
 
 
MFK Nové Město n.M. - SK Solnice 8:19
 
tým "A"  7:4 (4:4, 3:0)
 
branky : Hronovský 3x, Váňa 2x, Bělobrádek,Škoda 
 
tým "B"  1:15 (1:5, 0:10) 
 
branka Poláček

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 4 + 3: