MFK

22.4.2017 - Mladší dorost porazil Jičín

24. 04. 2017 03:53 | autor: endymion

MFK Nové Město nad Metují - Javorka/Jičín   3 : 0 (2 : 0)

Branky: 9´ Daniel Zítko, 24´Filip Tesař, 73´Dušan Hůlek

Sestava MFK - Matyáš Tupec - Zamastil Jakub, Daniel Zítko, Vojtěch Ťokan, Martin Hůlek - Filip Ťokan,           Dušan Hůlek, Filip Tesař, Jaromír Hladík - David Rücker, Adam Buriánek

Vstup do utkání našemu týmu opět vyšel a soupeře jsme zaskočili útočně laděnou hrou. V deváté minutě zápasu byl v pokutovém území po individuálním průniku sražen Dušan Hůlek a pan rozhodčí neváhal a zcela správně odpískal pokutový kop. Míč si na značku postavil kapitán týmu Daniel Zítko a s přehledem pokutový kop proměnil. Ve dvacáté čtvrté minutě utkání přenechal velmi chytře přihrávku David Rücker rozběhnutému štírkovi Filipovi Tesařovi a náš rychlík se po samostatné akci prosadil. Jak je již naším zvykem z minulých zápasů za tohoto stavu přestáváme hrát. Toto pravidlo se opět potvrdilo a s přibývajícími minutami soupeř začal hru vyrovnávat, ale naštěstí pro naše mužstvo do konce poločasu bez brankového efektu.

Do druhého poločasu nastoupilo mužstvo hostů jako vyměněné. Přehrávali nás svoji kombinační hrou, se kterou jsme se nedokázali vypořádat. Nedařilo se nám podržet míč na našich kopačkách a změnit tempo hry.  Vymanit se z tlaku soupeře se nám dařilo jen sporadickými útoky . Po jedné takovéto útočné akci se dokázal individuálně prosadit Dušan Hůlek a střelou k tyči pečetil výsledek utkání. Druhý poločas pro nás nevyzněl fotbalově nijak oslnivě, ale na to se dějiny neptají.

Děkujeme všem hráčům za obětavý výkon, zvláště pak Adamovi Buriánkovi, který nás nenechal ve štychu a nastoupil k oběma utkáním (SŽ + MD) sobotního dopoledne.  

Trenéři: Václav Soukup, Ivo Janeček 

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 5 + 5: