MFK

16.4.2017 - Mladší přípravka odehrála první kolo

17. 04. 2017 06:25 | autor: endymion

Dne 16.4.2017 jsme odehráli za aprílového počasí 1. jarní kolo krajského přeboru v Trutnově, kde nás čekal těžký soupeř z Náchoda a tým MFK Trutnov, hrající se silným ročníkem 2009.

Náš tým tvořený hráči roč. 2008 dnes předvedl vcelku uspokojivý týmový výkon. V brance nás několikrát podržel Štěpán Čáp, který většinu branek obdržel po individuálních chybách naší obrany. Dnes nás přehrál v prvním poločase první tým Náchoda, který měl již jeden zápas v nohách, byl rozehranější a trestal naše chyby. I když jsme zápas trochu zdramatizovali, porážku jsme neodvrátili. V dalším poločase s druhým týmem Náchoda a Trutnova jsme si zastříleli a soupeře přehráli. V posledním poločase s Trutnovem jsme zbytečně 2x inkasovali a na druhé straně nedokázali proměnit několik slibných šancí. To se nám podařilo v samém závěru, kdy jsme vstřelili dvě branky a uhráli alespoň remízu. Povedenou akci si kluci připravili na samotný závěr turnaje, kdy Adam Hronovský prostrčil míč mezi dvěma hráči soupeře do náběhu Lukáši Lochmanovi, který všem přítomným zabrnkal na nervy než se rozhodl zakončit, nakonec však míč do branky uklidil. Dnes předvedl dobrý výkon Fanda Škoda, celkově celý tým chválím.
 
Tým ročníku 2009 prohrál všechny poločasy jednoznačně, výsledky tentokrát plně odpovídaly průběhu hry. Soupeři byli fyzicky vyspělejší a fotbalově zdatnější. Přesto hráči nedali svoji kůži lacino, bojovali, pomohl by nám alespoň jeden vstřelený gól (zejména v utkáních s Náchodem, který byl lepším ze soupeřů, ale utkání jsme s ním sehráli vyrovnanější). O výši skóre rozhodovaly secvičené situace, které ještě neumíme bránit (rohy a přečíslení obráncem). Kluky je třeba přesto za výkon v nepříznivých podmínkách pochválit, bránění standardních situací se budeme věnovat při tréninku, abychom příště podobně kvalitní soupeře více potrápili.
 
trenéři MP - 
Vladimír Hronovský
Jan Bělobrádek
 
Sestava : 
tým "A" 2008 : Štěpán Čáp, Gabriel Váňa, Lukáš Lochman, Oliver Kozák, František Škoda, Eliáš Kozák, Vojta Bělobrádek, Lukáš Kumprecht, Adam Hronovský
 
tým "B" 2009 : Jakub Hanzl, Vojtěch Kučera, Samuel Řehák, Matyáš Hubálek, Václav Poláček, Jakub Bělobrádek, Říha Ondřej, Adam Paar (2010) Štěpán Zámečník (2008)
 
 
Výsledky :
 MFK Nové Město n.M. - FK Náchod  10:22
 
tým "A"  10:7 (3:5, 7:2)
 
branky : Hronovský 6x, Bělobrádek 3x, Škoda 
 
tým "B"  0:15 (0:6, 0:9) 
 
 
MFK Nové Město n.M. - MFK Trutnov  9:18
 
tým "A"  9:2 (7:0, 2:2)
 
branky : Hronovský 3x, Lochman 2x, Bělobrádek, Kumprecht, Eliáš Kozák, Váňa 
 
tým "B"  0:16 (0:8, 0:8) 

Komentáře k článku

*
  | Napsat můžete ještě 400 znaků | Formátování
*
Kolik je 8 + 6: