28.9.2014 - Starší dorost prohrál v Pardubicích

FK Pardubice "B" - MFK Nové Město nad Metují 4:0 (3:0)

Sestava MFK: Holý - Štěpán, Junek, Kurz, Škoda M. I - Hable - Tulej, Borůvka (60. Pokorný), Tuček, Škoda M. II - Práza

"Dnes opět v neúplné sestavě nás výborný soupeř držel prakticky celý zápas pod tlakem, z čehož jsme se dopustili pár chyb a inkasovali. Přes porážku musím hráče pochválit za snahu předvést co nejlepší výkon a bojovnost, když dnes to bylo z naší strany hlavně o těchto vlastnostech." - J. Macháček - trenér

27.9.2014 - Mladší dorost a starší žáci rozstříleli Broumov

Mladší dorost:

MFK Nové Město nad Metují - TJ Slovan Broumov 6:1 (1:0)

Branky MFK: Tulej L. 3x, Vik, Práza, Štěpán

Sestava MFKHolčík - Štěpán, Hable, Rathouský, Tulej L., Tuček, Valášek, Mádr, Tulej T., Práza, Zamastil

Střídali: Vik, Franěk

"Do utkání jsme vstoupili aktivně a vytvořili si řadu příležitostí - opět jsme však pokračovali v trendu"pět šancí na jednu branku". Zaslouženě jsme se ujali vedení, ale poté se hra vyrovnala. Hosté chtěli hrát fotbal - snažili se kombinovat. Druhý poločas byl kvalitní z obou stran. Konečný výsledek je pro hosty krutý." - D. Maur - trenér

Starší žáci:

MFK Nové Město nad Metují - TJ Slovan Broumov 3:0 (1:0)

Branky MFK: Hůlek D. 2x, Borůvka (pen.)

Sestava MFKHůlek M. - Ťokan, Flígr, Zítko, Bohuňovský, Lelek, Lhotský, Příkopa, Lepšík, Hůlek D., Borůvka

Střídali: Meier, Zamastil, Baše, Netík

"Utkání bylo vyrovnané. Vypracovali jsme si sice několik příležitostí, ale obrana hostí byla pozorná. První branku jsme dali až v závěru první půle z nařízené penalty. Druhá půle začala velkým náporem hostí, ale ten se nám podařilo ustát a hra se postupně vyrovnala. Pak se po samostatném úniku prosadil Borůvka a zvýšil tak naše vedení. V závěru utkání přidal ještě třetí branku Hůlek D. a o výsledku bylo rozhodnuto. Za předvedenou hru a bojovnost si všichni hráči zaslouži pochvalu." - P. Holčík - trenér

27. 9.2014 - muži po penaltovém rozstřelu získali s Chlumcem n. C. 2 body

27. 9. 2014 – KP muži

MFK Nové Město n. Met. – FK Chlumec n. C.  2:2(1:2) PK 5:4

Branky: 14´ P. Sedláček, 88´ P. Zákravský – 24´ a 36´ J. Jelínek

Sestava MFK: Krunčík – Jelen(46´ L. Zákravský), Kudláček, Nejman, Darebník(62´ Koza) – Lelek(46´ Vít), Srubjan, P. Zákravský, Voráček – Klikar, Sedláček

Sestava Chlumec n. C. : Kukal – Beneš,J.  Jelínek, Volný, Sabó(73´ Drahorád), Vopátek,Hermann(62´ Kučera), Labík, D. Jelínek, Kosař, Hartman

Rozhodčí: O. Bačo – R. Svoboda, L. Bečvář / ČK: 87´ Srubjan – 85´ Labík / ŽK: 2 – 2 / diváci: 100

Úvod utkání patřil hostům, kteří se lépe pohybovali, byli agresivnější a prakticky „spící“ tým domácích nepouštěli do žádné akce. Po deset minutách se hra trochu vyrovnala, ale chlumečtí měli stále navrch. Ve 14´ se domácí poprvé dostali do vážnější útočné akce a po centru Jelena dal Sedláček vedoucí gól MFK. To domácí tým přece jen trochu nastartovalo, během pěti minut přišly 2 gólové šance, ale domácí je neproměnili. Pak se hra opět vrátila do „normálních kolejí“ a hráli především hosté. Jejich aktivita byla odměněna ve 24´, když si na přesný centr do vápna naběhl J. Jelínek  a  pěknou střelou vyrovnal na 1:1. Ani vyrovnávací branka domácí tým nevytrhla z letargie a ve 36´ po chybné rozehrávce obrany MFK  J. Jelínek krásnou střelou z 25m poslal hosty do vedení  1:2. Závěr poločasu již změnu skóre nepřinesl.

Do druhého poločasu nastoupili domácí v pozměněné sestavě a s daleko větším nasazením. Postupně přebrali iniciativu a tlačili se do zakončení. Hosté najednou přestali hrát a jen nakopávali dlouhé míče. S tím si však obrana MFK dovedla poradit. Aktivita domácích přinesla několik slibných akcí, ale branku ne. V nervózním závěru utkání, byl nejprve vyloučen hostující J. Labík a po něm domácí P. Srubjan. Když se již zdálo, že si hosté odvezou cenné vítězství, dostal se ve vápně do šance Sedláček, byl  faulován a nařízený PK kop proměnil P. Zákravský – 2:2. V nastaveném čase se domácí ještě snažili strhnout vítězství na svou stranu, ale to se nepodařilo a na řadu přišly KP. Ve čtvrté sérii Krunčík penaltu kryl, všichni domácí střelci byli naopak úspěšní a tak si MFK připsalo důležité 2 body.

ZM

Po nevyužitých šancích v úvodní části hry přišel trest v podobě 2 branek hostujícího týmu. Na velmi nerovném terénu se nám nedařila kombinace, změnili jsme rozestavění a způsob hry a v samém závěru se nám podařilo skóre srovnat.Bonusový bod připadl nám,když byli všichni naši střelci úspěšní a náš golman jednu penaltu kryl.

Miloš Killar – trenér MFK

Sestřih branek a penaltový rozstřel:

21.9.2014 - Mladší přípravka hrála s Černilovem a Třebechovicemi

V neděli 21.9.jsme se zúčastnili turnaje v Černilově. Naše "A" mužstvo bylo z různých důvodů oslabeno o základní pilíře týmu a na předvedené hře to bylo znát. Úvodní zápas jsme odehráli proti týmu z Třebechovic, kdy jsme první poločas zvládli velmi dobře a byli jsme dostatečně vyrovnaným soupeřem. Bohužel v druhém poločase nám úplně "odešla" obranná hra, propadali jsme v odebírání balónu soupeři a základních herních činnostech. Druhý zápas jsme odehráli s domácím týmem a po zkušenostech z předminulého turnaje jsme očekávali od Černilova výborný výkon. Což se také potvrdilo, a i když jsme se herně trochu zvedli, soupeř nám nedal šanci a zvítězil výrazným rozdílem.
Naproti tomu naše "B" mužstvo výsledkově nezklamalo, a to zejména díky střelecké efektivitě a fotbalovému "apetitu" Matěje Láchy a velmi dobrému výkonu brankáře Petra Kašpara. Musíme si však přiznat výrazné herní nedostatky všech hráčů i to, že předvedený fotbal příliš nesplňoval naše požadavky na celý tým, brankářem počínaje a Matějem konče. Naše hra byla neurovnaná, nejistá, se špatným přístupem k soupeři a úplně jsme propadali po taktické stránce. - Josef Lácha a Ivana Holá - trenéři MP MFK

skupina "A" - sestava: Meier Daniel, Vacek Matěj, Holý Tomáš, Rousek Lukáš, Zítko Tomáš, Uhlíř Jakub
Utkání:
Nové Město n./M. - Třebechovice A  7 : 15 , (4 : 4)
branky:   6x Vacek, Uhlíř
Nové Město n./M. - Černilov A  5 : 13 , (3 : 5)
branky: 3x Vacek, 2x Uhlíř
skupina "B" - sestava:  Kašpar Petr, Schidlová Viktorie, Vecko Martin, Lácha Matěj, Komár Jáchym, Koza Petr
Utkání:
Nové Město n./M. - Třebechovice B  3 : 3 , (1 : 0)
branky: 3x Lácha
Nové Město n./M. - Černilov B  6 : 2 , (3 : 1)
branky: 6x Lácha

20.9.2014 - Béčko starší přípravky tentokrát bez bodů

Dne 20.9.2014 se mužstvo starší přípravky "B" zúčastnilo turnaje Okresního přeboru v Českém Meziříčí.

Sestava MFK: Zákravský, Čížek, Týfa, Franc, Vencl, Praus

MFK Nové Město n.M. - FK České Meziříčí  2 : 3  ( poločas 0 : 1 )

branky : Čížek, Vencl

MFK Nové Město n.M. - TJ Sokol Černíkovice  3 : 9  ( poločas 1 : 6 )

branky : Franc 2x, Vencl

21.9.2014 - Mladší dorost prohrál derby s Jaroměří

TJ Jiskra Jaroměř - MFK Nové Město nad Metují 3:1 (1:1)

Branka MFK: Práza

Sestava MFK: Holčík - Zamastil - Štěpán - Hable - Rathouský - Tuček - Mádr - Valášek - Tulej T. - Práza - Tulej L.

Střídal: Franěk

"Dnes jsme sehráli dvě utkání - do 20 minuty vstřelili branku a několik příležitostí zůstalo nevyužito. Od 21 minuty jsme devalvovali veškeré naše dosavadní působení a výsledky a zaslouženě jsme nuceni okusit první letošní porážku. Dnešní utkání je poučení jak pro mě, tak zcela jistě i pro hráče." - D. Maur - trenér

21.9.2014 - Starší žáci v Jaroměři vyhráli na penalty

TJ Jiskra Jaroměř - MFK Nové Město nad Metují 1:1 (0:0) - PK: 7:8

Branka MFK: Borůvka A.

Sestava MFK: Hůlek M. - Flígr, Lelek, Příkopa, Lepšík - Bohuňovský, Borůvka -Baše, Hůlek D., Ťokan - Lhotský

Střídali: Zamastil, Meier

"Téměř po celé utkání jsme byli fotbalovějším týmem. Vypracovali jsme si několik možností k ohrožení branky soupeře,ale bez úspěchu. Až ve 2 půli jsme se ujali vedení po zahrání rohového kopu.Po naši vstřelené brance se domácí zlepšili a z vytvořeného tlaku ve 2 minutě nastavení vyrovnali. Štěstí se přeci jen přiklonilo na naši stranu a na PK jsme 8:7 vyhráli." - P. Holčík - trenér

20.9.2014 - Starší dorost se z Vysokého Mýta vrací bez bodů

SK Vysoké Mýto - MFK Nové město nad Metují 9:2 (4:1)

Branky MFK: Tulej, Junek

Sestava MFK: Holý - Štěpán, Junek, Škoda, Hable - Lukášek - Tulej, Borůvka, Hanzl (60.Holčík), Majer - Pokorný

"Utkání hodnotím takto: nedisciplinovaný a lajdácký výkon hráčů k tomu výkon sotva 15- letého sudího, který absolutně utkání nezvládl. Sečteno a podtrženo - vezeme domů brankový příděl a ještě 3 zraněné hráče. V porovnání s výkonem v minulém utkání je to jako noc a den." - J. Macháček - trenér

21.9.2014 - Muži potřetí v řadě zvítězili

TJ Lázně Bělohrad - MFK Nové Město nad Metují 0:1 (0:0)

Branka: 54. Sedláček (pen.)

Sestava MFKKrunčík - Sedláček (62.Koza), Jelen (46.Lelek), Srubjan, Zákravský P. - Klikar (90.Darebník), Vít (67.Voráček), Zákravský L., Blažej - Kudláček, Nejman

Úvod utkání patřil domácím, kteří se na kluzkém terénu lépe pohybovali. Jejich střelecké pokusy však Krunčík v brance MFK bezpečně kryl. Po deseti minutách se hosté na terén adaptovali a začali zlobit. Ve 14´ průnik Klikara zastavil J. Lánský nedovoleným zákrokem, který mu vynesl červenou kartu. Trestný kop, který následoval  však hosté nevyužili. Po vyloučení domácího hráče mužstvo MFK převzalo iniciativu, natlačilo se na polovinu domácích, ale chybělo kvalitní zakončení. Ve 23´ po ideální přihrávce Blažeje se do gólové šance dostal Klikar, ale Gall v domácí brance předvedl skvělý zákrok a stav se neměnil. Ve 36´ se po akci Klikara dostal do gólové šance Sedláček, ale netrefil branku. Domácí se v této části hry prakticky jen bránili a spoléhali na ojedinělé rychlé výpady, které však obrana MFK bezpečně likvidovala.

Druhý poločas začal náporem hostí a hned ve 47´se ocitl sám před brankářem Sedláček, ale přestřelil. 49´ střela Lelka po akci Klikara skončila vedle. V 54´ zdánlivě stracený míč u brankové čáry vybojoval L. Zákravský, stačil nahrát Klikarovi, který byl při zakončení sražen a následující PK Sedláček bezpečně proměnil – 0:1. V 66´ přišel na hřiště Voráček a hned jeho první dotek s míčem mohl znamenat druhý gól MFK. Jeho hlavičku po rohovém kopu však obrana domácích vykopla z brankové čáry. V78´ měli domácí šanci na vyrovnání, ale Kazda tutovku spálil. V nervózním závěru ještě Voráček střelou z 25m orazítkoval břevno, odražený míč se dostal ke Kozovi, ale toho vychytal Gall. Závěrečný tlak domácích již gól nepřinesl a tak si hosté odvezli cenné 3 body.

ZM

"Od 15' oslabený soupeř bojoval do posledniho okamžiku, o to víc mě těší vítězství. Jsem rád, že ve zbytečně vyhroceném utkání nedošlo k žádnému zranění." - Miloš Killar - trenér

20.9.2014 - St. přípravka a ml. žáci sehráli 5. kolo Krajské soutěže

Starší přípravka:

5. kolo krajské soutěže starších přípravek, skupiny C, sehráli naši hráči v sobotu 20.9. v České Skalici.

První zápas proti TJ Červený Kostelec byl, stejně jako naše předešlá vzájemná střetnutí, vyrovnaným soubojem. Měli jsme sice od začátku optickou převahu, ale oba brankáři byli téměř bez práce. Až do chvíle, když si Tomáš Žahourek vzpomněl, co že to po něm trenéři požadují a vyslal kolmou přihrávku za obranu Olivera Váňu, který se nemýlil. Do poločasu přidal ještě Lukáš Knap druhý gól a zdálo se být rozhodnuto. Jenže soupeř bojoval dál a ohrožoval naši branku stále více. Sice nijak nebezpečně, ale několik nejistých zákroků Maxe Petery nám pěkně brnklo o nervy. Soupeřův tlak vyvrcholil pokutovým kopem, který ale orazítkoval tyč naší svatyně. První zápas, první výhra, vše bylo zalito růžovou barvou. Jenže do druhého utkání proti domácímu RSCM Rozkoš jako kdyby nastoupili jiní hráči. Hráli ne soustředěně, zbrkle, bezhlavě a hlavně bez nasazení. Navíc mnohdy ani nedodržovali své hráčské posty takže naše hra vypadala jako fotbalová školička – všichni za balónem. Jednoznačně náš dosud nejhorší výkon. Ve třetím utkání proti TJ Velké Poříčí naši hráči pokračovali ve „výkonu“ z předešlého duelu a soupeř to zužitkoval v poločasové vedení. Po přestávce se náš výkon přece jen zlepšil. Viktor Macek, po centru Olivera Váni, hlavou vyrovnal a zanedlouho dal Oliver Váňa náš vedoucí gól. Další naše příležitosti již zůstaly nevyužity. Poslední sólo na naše nervy tak měl Max Petera, který rozehrál míč přesně na nohu nejbližšího protihráče. Co ale pokazil sám napravil, když soupeřovu akci bravurně zneškodnil.

Dvě vítězství ze tří zápasů jsou jistě dobrý výsledek, na předvedený výkon ale raději rychle zapomeňme.

Sestava MFK: Petera – Bartošík, Smola, Novotný, Macek, Knap, Žahourek, Junek, Valtera, Váňa, Franc

MFK : TJ Červený Kostelec 2:0  (2:0)

Branky MFK: Váňa, Knap

MFK : RSCM Rozkoš  0:2  (0:1)

MFK : TJ Velké Poříčí  2:1  (0:1)

Branky MFK: Macek, Váňa

Mladší žáci:

V sobotu 20.9. odehrálo družstvo mladších žáků 5. kolo krajské soutěže, skupiny C, v České Skalici.

V prvním zápase proti TJ Červený Kostelec jsme byli lepší, soupeře jsme přehrávali a zaslouženě zvítězili. I ve druhém utkání s domácím RSCM Rozkoš se nám podařilo jít do vedení, to jsme bohužel neudrželi a zápas tak skončil remízou. Ale bylo na co se dívat. Akce se střídaly na obou stranách, oba týmy hráli s velkým nasazením. V třetím utkání proti TJ Velké Poříčí jsme dlouho drželi čisté konto a to jak na straně obdržených branek, tak, bohužel, i na straně těch vstřelených. Štěstíčko se k nám ale nakonec obrátilo zády a tak soupeř zvítězil tím nejtěsnějším fotbalovým rozdílem.

Vítězství, remíza a prohra je v dané situaci skvělý výsledek. Když si k tomu navíc uvědomíme, že naši kluci se střetávají s protihráči až o tři roky staršími a o hlavu až dvě většími, a i přesto vycházejí ze soubojů vítězně – klobouk dolů hoši.

Sestava MFK:  Novák – Rücker, Meier, Vacek, Komůrka, Ťokan, Čerenkov, Buriánek, Vávrů

MFK : TJ Červený Kostelec  2:1  (1:0)

Branky MFK: vlastní, Komůrka

MFK : RSCM Rozkoš  2:2  (2:0)

Branky MFK: Vávrů, Čerenkov

MFK : TJ Velké Poříčí  0:1  (0:0)

« Předchozí 1 32 64 89 90 91 92 93 94 95 126 Další »