Miloš Killar zůstává v MFK na postu trenéra staršího dorostu!

MFK

Jak jsme vás již dříve informovali, tak Miloš Killar opustil post hlavního trenéra mužstva můžů, kde ho nahradil Jan Hubka, avšak neodchází z klubu úplně.
Výkonný výbor MFK Nové Město nad Metují ho totiž jmenoval s platností od 1.1. 2015 trenérem staršího dorostu.
Přejeme tímto Milošovi hodně úspěchů v jeho práci! 
Mladší dorost MFK Nové Město nad Metují dále povedou trenéři Pavel Škoda a Dominik Maur.

Vyjádření Miloše Killara

MFK

Zdravím všechny hráče a příznivce MFK. Chtěl bych se tímto rozloučit a poděkovat všem za krásné čtyři roky (s výjimkou půlročního angažmá v Č. Skalici) ve Vašem klubu. Čas už se naplnil, změna jistě prospěje oběma stranám. Hráčům A týmu i novému trenérovi Honzovi Hubkovi přeji hodně štěstí, úspěchů a hlavně pohody, fotbal je především zábava, tak se jím všichni bavme. 
Nesmím zapomenout na poděkování vedení klubu, komunikace fungovala bez problémů, sportovní cíle byly stanoveny vždy velmi reálně a s ohledem na filozofii klubu, tréninkové podmínky byly na velmi slušné úrovni. Jen tak dál, cesta výchovy vlastních hráčů je tou jedinou správnou.

6.12.2014 - Ročníky 2007 se zúčastnili dvoudenního halového turnaje v Hlušicích

MFK

O Mikulášském víkendu jsme se zúčastnili s MP ročníkem 2007 dvoudenního turnaje v hale v Hlušicích. První den byl "rozřazovací" a hrálo se systémem každý s každým. V úvodu turnaje, kdy jsme se jak my, tak i naši soupeři, pozvolna seznamovali s halou a postupně rozehrávali, byla naše hra spíše "rozháraná". I přesto jsme byli ostatním týmům vyrovnaným protivníkem a trochu i dílem smůly například prohráli s pozdějším vítězem turnaje jen o jediný gól. S koncem prvního dne se však naše hra výrazně zlepšovala a dokázali jsme si tak se vztyčenou hlavou zajistit výhodnou výchozí pozici do nedělních bojů.
V nedělních ranních čtvrtfinálových zápasech jsme díky velmi dobré hře celého týmu udrželi pátou pozici zajišťující semifinále proti aktuálně vedoucímu týmu tabulky. I v tom jsme pak našeho soupeře zaskočili a dokonce vstřelili úvodní branku zápasu. Musíme si ale upřímně přiznat, že soupeř byl herně na lepší úrovni a výsledek semifinále otočil ve svůj prospěch. Což nás možná o to víc namotivovalo pro náš závěrečný boj o třetí místo. Naši hráči ze sebe dostali poslední zbytky sil, soustředěnou obrannou hrou jsme "uzavřeli" přístup k naší brance a díky efektivnosti v zakončení jsme nakonec vybojovali krásné bronzové medaile. Ba co víc, díky hře a nahrávkám od svých spoluhráčů si Matěj Lácha vystřílel cenu pro nejlepšího střelce turnaje.
Závěrem patří velký dík zejména rodičům, kteří umožnili tento krásný sportovní zážitek jak svým dětem, tak především i sobě. Myslíme si, že pro nás všechny byl daný turnaj velkou zkouškou i nezapomenutelným zážitkem.
Josef Lácha a Ivana Holá - trenéři MP

sestava:  Kašpar Petr, Schidlová Viktorie, Koza Petr, Vecko Martin, Uhlíř Jakub, Šimek Martin, Lácha Matěj, Komár Jáchym, Havelský Jan

Výsledky:
Skupina:                
Nové Město n./M. - FK Ústí nad Labem  0 : 2 
Nové Město n./M. - FC Hradec Králové  3 : 4 
Branky: 2x Lácha, Komár 
Nové Město n./M. - RMSK Cidlina 2007  0 : 7 
Nové Město n./M. - RMSK Cidlina 2008  4 : 2 
Branky: 3x Lácha, Komár 
Nové Město n./M. - FK Choceň  1 : 5 
Branky: Lácha 
Nové Město n./M. - FK Meteor Praha B  6 : 2 
Branky: 6x Lácha 
Nové Město n./M. - FK Meteor Praha A  5 : 0 
Branky: 3x Komár, 2x Lácha 

Čtvrtfinále:              
Nové Město n./M. - FK Meteor Praha A  4 : 3 
Branky: 4x Lácha 
Nové Město n./M. - FK Meteor Praha B  6 : 0 
Branky: 2x Lácha, 2x Komár, 2x Havelský 
Nové Město n./M. - RMSK Cidlina 2008  4 : 2 
Branky: 3x Lácha, Havelský 

Semifinále:                
Nové Město n./M. - FK Choceň  1 : 6 
Branky: Komár 

O 3.místo:                
Nové Město n./M. - RMSK Cidlina 2007  2 : 0 
Branky: 2x Lácha 

Celkové pořadí:        
1.  FC Hradec Králové 
2.  FK Spartak Choceň 
3.  MFK Nové Město nad Metují 
4.  RMSK Cidlina 2007 
5.  FK Ústí nad Labem 
6.  FK Meteor Praha A 
7.  FK Meteor Praha B 
8.  RMSK Cidlina 2008

Změna na trenérském postu u mužstva mužů!

MFK

Od zimní přípravy dochází ke změně na trenérském postu u mužstva mužů!

Odcházejícího Miloše Killara vystřídá na trenérském postu bývalý hráč Náchoda Jan Hubka.

Jan Hubka (23.07.1981) je odchovancem českoskalické kopané, poté však působil v celé řadě mužstev od divize až po druhou ligu (FK Varnsdorf, FK Čáslav, FC Slovan Liberec, TJ Ovčáry, 1. HFK Olomouc, Dukla Praha). Také si vyzkoušel exotické zahraniční angažmá ve vietnamském FC Saigon United (rozhovor ZDE) a rovněž byl i členem mládežnických reprezentačních týmů. Trénovat začal u náchodského mužstva přípravek.

Milošovi Killarovi za celý klub děkujeme a přejeme mu mnoho úspěchů i v jeho následujícím angažmá!

7.12.2014 - Ročník 2004 se zúčastnil turnaje v Holicích

MFK

V neděli 7.12. se naši hráči ročníku narození 2004 a mladší zúčastnili halového turnaje v Holicích.  První zápas proti Ústí nad Orlicí nezačal zrovna podle našich představ. Hned z první akce soupeře jsme inkasovali.  Kluky to ale nezlomilo, naopak začali hrát a bojovat. Vyrovnali jsme, ale vítězný gól se nám, i přes množství šancí, vstřelit nepodařilo. A to šel Maty Čančara dvakrát sám na brankaře.  Ve druhém utkání proti Vysokému Mýtu jsme tentokrát my skórovali hned z první akce a zápas s přehledem dotáhli do vítězného konce.  Také ve třetím utkání proti Třebechovicím se nám podařilo rychle vstřelit branku, když Petr Čerenkov proměnil trestný kop. Přestože se soupeř snažil o vyrovnání, našim klukům se podařilo přidat uklidňující druhý gól a o výsledku bylo rozhodnuto. Náš poslední zápas v základní skupině měl rozhodnout o jejím vítězi. Soupeřem nám byla Čáslav. Po naší vlastní chybě šel soupeř do vedení.  Kluky to ale nezlomilo. Bojovali o každý míč a zápas otočili ve svůj prospěch. Z prvního místa v základní skupině jsme tak postoupili přímo do semifinále.  V něm nás čekali domácí hráči Holic.  I přes výškový deficit hráli kluci se soupeřem vyrovnanou partii. Štěstíčko se ale přiklonilo na stranu soupeře. Na zklamání ale nebyl čas – čekal nás zápas „o bednu“. V něm byla naším soupeřem Solnice, která v turnaji předváděla dobré výkony. Kluci ale nepřipustili jiný výsledek než vítězství a tak si z Holic odvezli pohár za 3. místo. Navíc Petr Čerenkov obdržel cenu za nejlepšího střelce turnaje.

Sestava: Váňa -  Franc, Bartošík, Smola, Čerenkov, Vávrů, Čančara, Žahourek

základní skupina:

MFK : Jiskra Ústí nad Orlicí  1:1

Branka MFK: Čerenkov

MFK : SK Vysoké Mýto  3 :0

Branky MFK: Čerenkov 2, Žahourek

MFK : SK Třebechovice p.O.  2:0

Branky MFK: Čerenkov, Čančara

MFK : FK Čáslav  2:1

Branky MFK: Čančara, Čerenkov

semifinále:

MFK – SK Holice 1:2

Branka MFK: Čerenkov

o 3. místo:

MFK – SK Solnice 4:1

Branky MFK: Čančara 2, Čerenkov, Vávrů

Konečné pořadí finálové části:  1. Chrudim, 2. Holice, 3. Nové Město n.Met., 4. Solnice, 5.Ústí nad Orlicí, 6. Čáslav

29.11.2014 - MFK pořádal halový turnaj ročníků 2005

5

Dne 29.11.2014 pořádal náš  MFK Nové Město nad Metují halový turnaj ročníku 2005. Turnaj byl uspořádán ve Sportovní hale SK Rubena v Náchodě za podpory sponzorů LM Asistent, s.r.o. Hradec Králové, PROGRESTECH-nástroje, s.r.o. Pohoří-Dobruška, Bauch Navrátil s.r.o. Nové Město nad Metují a MATEZEX spol. s.r.o. Hradec Králové. Turnaje se zúčastnilo sedm týmů: FC Wroclaw Academy, FC Hradec Králové, TJ Dvůr Králové nad Labem, FK Náchod "A", "B" a MFK Nové Město nad Metují "A", "B". Turnaj byl hraný systémem každý s každým s hrací dobou 1x15 minut. Díky kvalitnímu obsazení turnaje, bylo k vidění mnoho pěkných a napínavých zápasů.

Vyhlášení výsledků a předání cen zajistil starosta Nového Města nad Metují pan Petr Hable.

Sestava MFK A : Franc Denis, Knap Lukáš, Macek Viktor, Petera Maxmilián, Valtera Petr, Váňa Oliver, Žahourek Tomáš

Sestava MFK B : Baše Dominik, Čížek Vojtěch, Dubský Pavel, Praus Michal, Týfa Tobiáš, Vacek Matěj, Vencl Dominik

Pořadí :

Pořadí

Klub

Skore

Počet bodů

1.

MFK Nové Město nad Metují  "A"

33 : 10

16

2.

FC Hradec Králové

38 : 7

15

3.

FK Náchod "A"

17 : 21

10

4.

FC Wroclaw Academy

13 : 7

10

5.

FK Náchod "B"

13 : 21

7

6.

TJ Dvůr Králové nad Labem

8 : 28

6

7.

MFK Nové Město nad Metují  "B"

4 : 31

0

Nejužitečnější hráč turnaje :  Hampl Matěj ( FC Hradec Králové )

Nejlepší brankář turnaje     :  Kuneš Jan ( FK Náchod "A" )

Nejlepší střelec turnaje     :  Váňa Oliver  11 branek ( MFK Nové Město nad Metují "A" )

Děkujeme sponzorům a všem rodičům, kteří se podíleli na zajištění turnaje.

Ivo Janeček

Fotografie z turnaje naleznete ZDE.

30.11.2014 - Ročník 2006 se zúčastnil turnaje v Holicích

MFK

V neděli 30.11. jsme se s MP zúčastnili dalšího HT, tentokrát v Holicích. Po, pro nás již typickém, rozpačitém úvodu, kdy jsme pro první zápas měli nalosovaného našeho známého soupeře z Dobrušky / Opočna, se kterým jsme uhráli "pouze" remízu, jsme se postupně rozstříleli a ze skupiny nakonec postoupili z prvního místa. V semifinále jsme narazili na Přelovice, které jsme dobrým výkonem, vycházejícím ze zajištěné obrany a výborného výkonu brankáře, porazili dvoubrankovým rozdílem. Nakonec jsme s favoritem turnaje a i přesto, že jsme dvakrát vedli, ve finále bohužel klukům z Kolína podlehli. Avšak šlo o velice kvalitní zápas plný šancí, osobních soubojů a krásných zakončení. Štěstí se k nám v rozhodujícím zápase odvrátilo zády, i když sportovně si musíme přiznat, že kluci z Kolína šli od začátku turnaje přímočaře za svým cílem a i díky naší slabé efektivitě ve finále zvítězili. Z jednotlivců musíme vyzdvihnout zejména brankáře Kryštofa Kubištu a útočníka Marka Zámečníka, který po zásluze obdržel cenu pro nejlepšího hráče turnaje.

Josef Lácha a Ivana Holá - trenéři MP

sestava:  Kubišta Kryštof, Matouš Pavel, Bašek Dominik, Holý Tomáš, Meier Daniel, Zámečník Marek, Vacek Matěj, Lácha Matěj, Šimek Martin

Výsledky:
Skupina:                
Nové Město n./M. - Dobruška/Opočno  1 : 1 
Branky: Zámečník 
Nové Město n./M. - Hradec Králové  7 : 1 
Branky: 6x Zámečník, Šimek 
Nové Město n./M. - Holice 2007   16 : 0 
Branky: 6x Zámečník, 4x Vacek, 3x Lácha, 2x Bašek, Matouš 

Semifinále:                
Nové Město n./M. - Přelovice  2 : 0 
Branky: 2x Vacek 

Finále:                
Nové Město n./M. - Kolín 2 : 3 
Branky: 2x Zámečník 

Celkové pořadí:        
1.  Kolín 
2.  Nové Město n./M. 
3.  Přelovice 
4.  Dobruška/Opočno 
5.  Holice 2006 
6.  Hradec Králové 
7.  Horní Jelení 
8.  Holice 2007 

MFK byl přiřazen status Krajského střediska mládeže

MFK

Fotbalovému klubu MFK Nové Město nad Metují se v nedávné době dostalo významného ocenění, a to přiřazení statutu Krajského střediska mládeže. Cílem těchto středisek, společně se Sportovními středisky mládeže a Sportovními centry mládeže, je podpora mládežnické kopané. MFK Nové Město nad Metují se tak zařadilo mezi další střediska v Královehradeckém kraji (Hradec Králové, Náchod, Trutnov apod.), kterým se dostalo tohoto ocenění.

Pro zařazení do tohoto programu je nutné splnit náročná kritéria, mezi něž patří zajištění odpovídajících tréninkových podmínek, kvalitní personální obsazení trenéry a v neposlední řadě počet mládežnických družstev (ucelená struktura mládeže) a úroveň soutěží (např. krajské přebory).

Pro klub bude zařazení znamenat nejenom finanční pomoc, ale hlavní význam je spíše prestižní, neboť tímto fotbalový svaz umožňuje, aby se klub stal centrem pro mladé fotbalisty ze širokého okolí.

Předseda MFK Nové Město nad Metují Ing. Vilém Maur, MBA k tomu říká: „Myslím, že jde o velký úspěch a ocenění práce všech trenérů a vedoucích družstev mládeže, bez kterých by se nám tohoto ocenění nikdy nedostalo. Zároveň nás toto ocenění zavazuje k ještě vyšším nárokům sama na sebe.“

« Předchozí 1 32 63 83 84 85 86 87 88 89 94 125 Další »