25.1.2015 - Muži v zimním turnaji deklasovali Úpici

MFK

MFK Nové Město nad Metují - Sparta Úpice 9:2 (5:1)

Ve druhém zápese zimního turnaje se muži MFK utkali ze Spartou Úpice.

Hned v 5. min. dali úvodní gól utkání a dali tak ráz celému zápasu. Získali herní převahu a postupně přidávali další branky. Obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločase a tak výsledkem bylo 9 gólů v síti soupeře.

Sestava MFK:

I. poločas:  Krunčík - Jelen, Nejman, Kudláček, L. Zákravský - Lelek, Borůvka, P. Zákravský, Hanzl - Klikar, Sedláček

II. poločas: Maur - Darebník, Kudláček, Nejman, L. Zákravský - Koza, Růžička, Klikar, Borůvka - Jirásek, Voráček

                                                                                             ZM

18.1.2015 - Ročníky 2003 a mladší se zúčastnili turnaje v Jaroměři

MFK

Dne 18.1.2015 se ročník 2003 a mladší zúčastnil turnaje v Jaroměři. Turnaje se zúčastnilo 10 týmů rozdělených do dvou skupin. My jsme se utkali ve skupině s týmy Třebše, Solnice, Rychnova nad Kněžnou a domácí Jaroměří. První utkání jsme hráli  s pozdějším finalistou Třebší. Všechna utkání v základní skupině byla velmi vyrovnaná, o výsledku vždy rozhodovali menší chyby i štěstíčko. Prohráli jsme 2:1 s pozdějším finalistou Třebší, Jasně jsme přehráli Roudnici 4:0 (asi naše nejlepší utkání), Remizovali jsme s třetím týmem turnaje Rychnovem 2:2 a smolně jsme prohráli s domácí Jaroměří 3:2. Tyto výsledky nám přisoudili ve skupině až 4.místo. Další zápasy o umístění jsme prohráli s Admirou Praha (roč.04) 1:0 a poté o sedmé místo s Rozkoší 6:2.

I když se nám výsledkově nedařilo, tak jsme byli s předvedenou hrou spokojeni. Je ale potřeba nadále na sobě v trénincích i doma pracovat (práce s míčem, zpracování, ...)

Sestava: Čtvrtečka - Vacek, Rücker, Buriánek, Čančara, Čerenkov, Zrzavý, Novák, Smola M.

18.1.2015 - Starší přípravka odehrála další turnaj

MFK

V neděli 18.1. odehrála naše starší přípravka další z řady halových turnajů, tentokráte ve Rtyni v Podkrkonoší. První zápas proti Náchodu jsme začali lépe, měli územní převahu, ale branku soupeře jsme ohrozili minimálně.

Soupeř se před naší branku dostal dvakrát a skóroval. Druhý zápas proti domácí Rtyni/Úpici byl asi naším  nejhorším zápasem celého dne. Ospalá hra, hubené vítězství, gól ze standardní situace, co dodat. Další zápas proti Trutnovu byl vyrovnaným soubojem a podle toho skončil. Teprve ve čtvrtém utkání proti České Skalici začali kluci opravdu bojovat a přineslo jim to vydřenou remízu. Stejně tak v následujícím střetnutí kluci bojovali. Ale soupeř, a pozdější vítěz turnaje, byl lepší. V dalším utkání proti Lánovu si kluci pohlídali vítězství. Poslední utkání proti Novému Hradci muselo bavit všechny diváky v hale. Oba týmy se přetahovali o výsledek, který nakonec uzavřel "Žáha", s přispěním obrany soupeře. A protože Oliver Váňa 3 vteřiny před koncem nastřelil jen soupeřova obránce, skonči zápas remízou.

Kluci ukázali, že bojovat umí. Musí ale zlepšit zpracování míče a přihrávku.

Dostali to za domácí úkol. Tak uvidíme.     

 

Výsledky: 

MFK - FK Náchod  1:2

Branka MFK: Žahourek

MFK : Rtyně/Úpice  1:0

Branka MFK: Žahourek

MFK : MFK Trutnov  0:0

MFK - RSCM Rozkoš Česká Skalice  1:1

Branka MFK: Vávrů

MFK : FK Černilov  2:3

Branky MFK: Váňa, Novotný

MFK : TJ FC Lánov  4:0

Branky MFK: Smola 2, Žahourek, Franc

MFK : FC Nový Hradec Králové  3:3

Branky MFK: Vávrů, Váňa, Žahourek

 

Konečné pořadí turnaje: 1. Černilov, 2. Trutnov, 3. Nový Hradec, 4. Náchod, 5. Rozkoš, 6. MFK Nové Město n.M., 7. Rtyně/Úpice, 8. Lánov      

18.1.2015 - Muži zahájili zimní turnaj prohrou s Trutnovem

zm

MFK Trutnov - MFK Nové Město nad Metují 4:0(2:0)

Branky: Landyš 2, Tobiáš, Rejl

Sestava MFK:

I. poločas: Krunčík - Junek, Kudláček, Zákravský, Darebník - Voráček, Nejman, Klikar - Sedláček, Jirásek

II: poločas: Krunčík - Jelen, Kudláček, Nejman, Darebník - Koza, Zákravský, Borůvka, Hanzl - Králíček, Maur

V neděl 18. 1. 2015 sehráli muži MFK Nové Město n. Met. v rámci zimního turnaje první přípravné utkání v Trutnově s domácím divizním mužstev.

První poměrně vyrovnaný poločas začali lépe domácí, kteří se po rychlém útoku již v 5. min. ujali brankou Landyše vedení. Další minuty se hrálo převážně ve středu hřiště a gólových šancí hrstka diváků moc neviděla. Ve 25. min. však domácí využili hrubé chyby hostí v rozehrávce a Tobiáš zvýšil na 2:0.

Druhý poločas obě mužstva vystřídala větší počet hráčů a hra byla již v režii domácích. Hned v 50. min. si na centr do vápna naskočil Landyš a hlavou zvýšil na 3:0.Hosté sice měli po rychlých útocích několik slibných akcí, ale nedokázali je proměnit. V samém závěru utkání domácí využili další chyby  v obraně hostí a Rejl pohodlně upravil skóre utkání na 4:0.                                                                                                                                                                                                                                           ZM

 

 

4.1.2015 - Elévové ročník 2006 a mladší bojovali v Holicích

MFK

Hned první povánoční neděli jsme se zúčastnili dalšího turnaje pro MP v Holicích. Vinou končících prázdnin jsme se bohužel nesešli ve větším počtu a nejsilnější sestavě. Navíc jsme velmi postrádali tréninkovou rozehranost. Naproti tomu jsme odehráli velice vyrovnaný turnaj proti týmům, s kterými se nemáme možnost příliš často setkávat. I přes výraznou ztrátu fyzických i psychických sil ke konci turnaje jsme nakonec uhájili v široké konkurenci krásné třetí místo a opět jsme tak vybojovali medailové umístění, které si všichni zúčastnění kluci právem zasloužili.
Josef Lácha a Ivana Holá - trenéři MP


Sestava:  Šimek Martin, Matouš Pavel, Bašek Dominik, Holý Tomáš, Zámečník Marek, Lácha Matěj

Utkání:
MFK Nové Město n/M - FK Kolín  3 : 1
Branky: 3x Zámečník
MFK Nové Město n/M - Čelechovice/Smržice  1 : 1
Branky: Zámečník
MFK Nové Město n/M - SK Líšeň   0 : 2
MFK Nové Město n/M - SK Holice  2 : 1
Branky: 2x Lácha
MFK Nové Město n/M - SK Vysoké Mýto  3 : 1
Branky: 2x Lácha, Zámečník
MFK Nové Město n/M - FK Baník Chvaletice  4 : 0
Branky: 3x Zámečník, Lácha
MFK Nové Město n/M - Slovan Havlíčkův Brod  0 : 1
MFK Nové Město n/M - Jiskra Ústí n/O  1 : 2
Branky: Zámečník

Celkové pořadí:      1.  SK Líšeň
                                2.  Jiskra Ústí n/O
                                3.  MFK Nové Město n/M
                                4.  SK Vysoké Mýto
                                5.  SK Holice
                                6.  Slovan Havlíčkův Brod
                                7.  Čelechovice/Smržice
                                8.  FK Baník Chvaletice
                                9.  FK Kolín

11.1.2015 - Starší přípravka bojovala na turnaji v Třebši

MFK

V neděli 11.1. se starší přípravka zúčastnila halového turnaje v Třebši.

Nebyl to vydařený turnaj. Všechny naše zápasy se navzájem podobaly, ať by jejich výsledek jakýkoli. Kluci jako by spali, nebojovali, neběhali. Teprve až v posledních dvou zápasech začali bojovat a i když v nich nezvítězili, předvedený výkon se přiblížil tomu, na co jsme od nich byli zvyklí. 

 

Výsledky: 

MFK - Sokol Roudnice "B"  1:2

Branka MFK: Vávrů

MFK : Třebeš dívky  2:1

Branky MFK: Čerenkov 2

MFK : Jaroměř  0:3

MFK : Třebeš "B"  2:2

Branky MFK: Čerenkov 2

MFK : Vysoká nad Labem  8:1

Branky MFK: Čerenkov 3, Smola 2, Týfa, Vávrů, Valtera

MFK : Sokol Roudnice "A" 1:3

Branka MFK: Vávrů

MFK : Třebeš "A"  2:4

Branky MFK: Žahourek, Čerenkov

Sestava MFK: Macek - Bartošík, Franc, Valtera, Novotný, Čerenkov, Vávrů, Týfa, Čížek, Žahourek, Smola

Konečné pořadí turnaje: 1. Roudnice "A", 2. Třebeš "A", 3. Jaroměř, 4. Třebeš "B", 5. MFK Nové Město n.M., 6. Třebeš dívky, 7. Roudnice "B", 8. Vysoká n.L.   

10.1.2014 - Starší přípravka vyhrála turnaj v Červeném Kostelci!

MFK

V sobotu 10.1. se naše starší přípravka zúčastnila halového turnaje v Červeném Kostelci.  Oproti zažitým zvyklostem jsme hned do prvního zápasu vstoupili aktivněji, ovšem bez užitku. Soupeř se postupně dostával do zápasu a našimi vlastními chybami jsme mu nabídli několik gólových šancí. Ta největší orazítkovala tyč. Po akci Knap – Žahourek – Macek jsme ale paní štěstěnu dostali na svou stranu a nejtěsnějším rozdílem zvítězili. Obdobné bylo i druhé utkání proti České Skalici. Vyrovnaný souboj a štěstí na naší straně. To když Oliver Váňa nastřelil tyč a míč po teči  od gólmana, díky své rotaci, se po dopadu dostal za brankovou čáru. Naproti tomu soupeřova střela do břevna šla po odrazu do zámezí. Ve třetím zápase proti domácímu Červenému Kostelci „A“ jsme sice měli mírnou převahu, ale když největší tutovku soupeře zlikvidoval Max Petera a Tomík Bartošík 10 vteřin před koncem nastřelil soupeřova gólmana skončil zápas dělbou bodů. Další dva soupeři byli papírově slabší . Jak se Zábrodím, tak s domácím „béčkem“, jsme měli převahu a podle toho vypadala i skóre obou zápasů. Pak nás čekali Hořice. Jejich hráči na turnaji předváděli dobrý fotbal . Možná nervozita z očekávané síly soupeře způsobila, že první gól jsme si vstřelili sami. Kluky to ale nezlomilo, zabojovali a skóre otočili.

Poslední zápas proti Kudowě Zdoji na naše konečné umístění v turnaji již neměl vliv. To jsme klukům samozřejmě neřekli, a tak po bezbrankové remíze odcházeli ze hřiště se svěšenými hlavami ze ztráty bodů. Ale když se dozvěděli pravdu, jejich tváře se rozzářili.  

Turnaj jsme zakončili s konečným skóre 18:1, když jediný gól jsme si do vlastní branky vstřelili nešťastně sami.  Díky tomu, k našemu prvnímu, přidal Max Petera také cenu za nejlepšího brankáře.

Ponaučením pro ostatní kluky byl ten den, a pro dny příští,  Domča Vencl. Ten pro svou zdravotní indispozici první zápas strávil na tribuně. Pak se ale do hry dostal. A jeho souboje s o hlavu většími, širšími a těžšími spoluhráči byly znamením nezdolné bojovnosti. Kéž by si něho spoluhráči vzali příklad do dalších zápasů.

Výsledky:   

MFK : FK Náchod  1:0

Branka MFK: Macek

MFK : RSCM Rozkoš Česká Skalice  1:0

Branka MFK: Váňa

MFK : TJ Červený Kostelec „A“  0:0

MFK :  TJ Sokol Zábrodí 7:0

Branky MFK:  Váňa 2, Žahourek 3, Knap, Vencl

MFK : TJ Červený Kostelec „B“  5:0

Branky MFK: Knap 2, Váňa 2, Franc

MFK : TJ Jiskra Hořice  4:1

Branky MFK: Čerenkov 3, Žahourek

MFK : Wlokniarz Kudowa Zdroj 0:0

Sestava MFK: Petera – Bartošík, Franc, Žahourek, Čerenkov, Váňa, Knap, Macek, Vencl

Konečné pořadí turnaje:

1. MFK Nové Město nad Metují, 2. TJ Červený Kostelec „A“, 3. TJ Jiskra Hořice, 4. FK Náchod, 5. Wlokniarz Kudowa Zdroj, 6. RSCM Rozkoš Česká Skalice, 7. TJ Červený Kostelec „B“ , 8. TJ Sokol Zábrodí  

« Předchozí 1 32 63 81 82 83 84 85 86 87 94 125 Další »